Şimdi Ara

Panasonic plazma almak istiyorum ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mutfak, banyo, kapılar, pencereler, yerler (laminant parke) çeşmeler, vb gibi,

şimdi bana iyi bir plazma lazım panasonic olacak onu biliyorum ama hangisi baktıkça kafam karıştı, verecegim para ise 2000 tl bunu ancak ayırabildim, birde buzdolabı alacagım için,

106 ekran olacak onuda yazayım yardımcı olacak arkadaşlar için, bir tane baktım egemende USB Avi oynatıyor ama altyazı Türkçe destegi yok, kargacık burgacık gösteriyor, onuda umursamadım kendim altyazıyı gömerim onada peki ama model lazım bna git şunu al diyin, film oynatmasıda önemli değil media player alırım po olay biter sadece bana bir bir zahmet şu panasonic diyin gidip alayım, (ama 15 gün sonra) evin içi dandini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mer.ToL. -- 6 Mart 2011; 0:33:52 >

• Panasonic plazma müthiş bir cihaz, eğer odan çok aydınlık ve güneşlik değilse düşünmeden al. Benim odam çok aydınlık olduğu için alamadım Samsung 40C6000 aldım o fiyata.
  • İşte alacağım alacağımda hangisini alacağım onu bilmiyorum,

bana iki model gösterdi satıcı biri siyah panel, diğeri sie grimsi panel, bana dediği ise bu siyah olanda parlama yok gibi, işte o modeli not almayı unuttum,

biri deseki şunu al alayım hemen.
  • plazma alacaksanız panasonic 42g20e öneririm ben araştırdım yorumlarıda okudum kulananlar gayet memnun..
  • Bunu almayı düşünüyorum şimdi buldum ne diyorsunuz acaba, yazdıgına göre USB mkv falanda destekliyormuş.

http://www.ucuzu.com/crt-lcd-plazma-tv-c3164/panasonic/viera-tx-p42g20e-p41160172/ozellikler.html#description
  • Tx-P50VT20e veya TX-P50VTBDT100 almanı öneririm.3D Tv İleriye yönelik bir maliyet lüksü.
  • adam bütçe 2000 tl demiş, 106 istiyorum demiş siz ne diyorsunuz yazık be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.