Şimdi Ara

panasonic P42U30E ve P42S30E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pana Plazmalar seri olarak gidiyor U serisi en alt seri S bir üzeri bu ikisinden birini almak istiyorsanız S30 alın..

Burda tüm serilerin açıklaması var farkları görebilirsiniz..

http://panasonic.net/avc/viera/eu2011/product/s_plasma_spec.html
  • oraya zaten bakmistim gorebildigim farklar:
    birinde alt kisminda mavi serit var digerinde gri
    ''Moving Picture Resolution'' ve ''Teletext Reception'' aciklamalarindaki degerlerde s30 daha iyi gibi.
    vreal ne demekse birinde plus digerine live.
    ses cozme yeteneklerinde de ufak farlar var sanirim.

resmi sitesinde yazan farklardan en onemlisi ''Moving Picture Resolution'' sanirim. peki bu farklar ne kadar onemli ve resmi degerler disinda bilinen farklari var mi? ornegin birinde ekranin daha fazla yansimasi gibi teknik degerlerde gorunmeyen farklar. cunku ureticilerin verdigi degerlerin buyuk cogunlugunun guvenirligi yok.

ayrica vatan'da u30 neden daha pahali?
  • Orda neden pahalı anlamak mümkün değil çünkü U30 daha ucuzdu ama şimdi S30 baya uygun fiyata gelmiş..ikisi arasındaki en büyük fark S 30 medya oynatabiliyor ve ethernet portu var diğerinde bunlar yok görünüyor..

Moving Picture Resolution ..yani hareketli resim çözünürlülüğü 1080 satır bu FHD olmak ile alakalı olması gerekiyor..

Vreal denen şeyde tv nin resim işlemcisi ile alaklı vreal,plus,pro5 diye gidiyor isimlerden anlaşılacağı üzere pro5 heralde daha iyidir çok uzman olmak lazım bunların tüm detaylı farklarını anlamak için..

Ben S30 almayı düşünüyordum ama iyi bir indirim yakalayınca GW30 aldım daha üst seri.
  • bariz olarak s30 daha iyi demek ki.

tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.