Şimdi Ara

Panasonic LX7 mi Sony Rx100 mü? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Media markt dan almam için izmir'e gitmem gerekli yine de teşekkürler. dün akşam son dakikalar da internet satışı olan bir mağazada buldum ve aldım artık dört gözle bekliyorum.
    Şimdi cihaza güzel bir kılıf lazım e-bay den şunu buldum pahalı gibi ancak çok da güzel gözüküyor.http://www.ebay.com/itm/GARIZ-Leather-RX100-Half-Case-Gun-Shot-Strap-Set-Black-Red-For-SONY-DSC-RX100-/111006569113?pt=US_Camera_Cases_Bags&hash=item19d881d299
    Dostum ben aldım sıra sende umarım en kısa zamanda sende sonuçlandırırsın,tekrar yardımlarını esirgemiyen herkese teşekkür ediyorum.Saygılar
  • hayırlı olsun geldiğinde küçük bir inceleme bekleriz bu sayfaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

hayırlı olsun geldiğinde küçük bir inceleme bekleriz bu sayfaya

Teşekkür ederim,elimden geldiğince bir şeyler paylaşmaya çalışacağım.Saygılar
  • hayırlı olsun kaça aldınız acaba

bizde arkadaşın bebeği olacağı için fot makinası bakıyoruz

asıl amaç video bizde

çünkü zaten arkadaşta nikon d200 var

rx100 ve lx7 ye kadar düşürdük bizde

yurtdışında 1350 ye rx100 buldum ama almadım güvenemedim

fotozeynepten 1350ye lx7 alıcaz

rx100ün çok ufak olması ele oturmaması ve arada 350tl fark olması sebebiyle diyelim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

hayırlı olsun kaça aldınız acaba

bizde arkadaşın bebeği olacağı için fot makinası bakıyoruz

asıl amaç video bizde

çünkü zaten arkadaşta nikon d200 var

rx100 ve lx7 ye kadar düşürdük bizde

yurtdışında 1350 ye rx100 buldum ama almadım güvenemedim

fotozeynepten 1350ye lx7 alıcaz

rx100ün çok ufak olması ele oturmaması ve arada 350tl fark olması sebebiyle diyelim artık

Merhaba;1720 tl ye taksitle aldım aslında daha ucuza alabilirdim ancak bir çok mağazada stokta yoktu ve beklemek gerekiyordu malum bebeğimiz beklemiyor hızla büyüyor :)
    Yurt dışı fiyatlarına göre 400 tl pahalı ancak kafa rahat oluyor hemde kargo beklemiyorsun 1 gün sonra cihaz elinde.
    Cihaz inanılmaz güzel her çektiğim fotoya hayran kalıyoruz eşimle, elbette daha önce bu derece kuvvetli bir cihaz kullanmadım, yine de sonuna kadar tavsiye ediyorum.Video çekim kalitesi harika panasonic v500 den pek farkı yok diyebilirim.
    Evet boyutlar ufak ancak beni rahatsız etmiyor e-bay den kılıf aldım şimdi onu bekliyorum.http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160943109357&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

• dün bizim panasonic te geldi

arkadaş açıp kurcaladı biraz

ama henüz kullanmadı

ben daha görmedim makinayı

videosu fotoğrafı nedir bilmiyoruz

kılıf onadada aynı dert

lens dışarda olduğu için kılıf almak lazım

ggda 80 e 1 tane var

orjinalleri 100 $ felan

verdiğiniz link çalışmadı ama

1 tanede yedek batarya alıcaz

videoda yarım saat gidiyormuş pili yaklaşık
  • Cihaz kadar önemli oluyor kılıf ebay de bir çok kılıf var örn;http://www.ebay.com/itm/C413-leather-case-bag-for-Panasonic-LUMIX-DMC-LX7-LX7-Black-/180971109678?pt=US_Camera_Cases_Bags&hash=item2a22b7fd2e
    Aslında video çekim özelliği ön planda olunca sadece video camera almakta fayda var en azında ben öyle yaptım hc-v500 ile çok rahat ettim saatlerce çekim yapıyorsun,yine de arkadasınız için hayırlı olsun eminim lx7 de çok memnun edecektir.Saygılar
  • Ben de RX100 almayı düşünüyorum. Siz nasıl, memnun kaldınız mı?
  • Kusura kalmayın gecikmeli bir cevap olacak,cihazı aldığım günden bu yana bir çok fotoğraf çektim ve de çok memnun kaldım.Çok detaylı ve eğlenceli bir menusu var slr cihazlara göre kullanımı da çok kolay.Ben çok rahatlıkla almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtseko

Kusura kalmayın gecikmeli bir cevap olacak,cihazı aldığım günden bu yana bir çok fotoğraf çektim ve de çok memnun kaldım.Çok detaylı ve eğlenceli bir menusu var slr cihazlara göre kullanımı da çok kolay.Ben çok rahatlıkla almanızı tavsiye ederim.

RX100 sensörünün büyüklüğü ve makinenin küçüklüğü olarak, kompakt bir makine olarak biçilmiş kaftan bana göre. Güzel kareler yakalamanız dileğiyle, fotoğraf paylaşımı yaparsanız da seviniriz
  • ben rx100 çekilmiş fotorağflarına baktım lx7'de lakin lx7 gözüme daha başarılı geldi keza rx100 çok küçük bir cihaz el'e fln hiç oturmuyor fotoğraf çekmek ızdırap..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

ben rx100 çekilmiş fotorağflarına baktım lx7'de lakin lx7 gözüme daha başarılı geldi keza rx100 çok küçük bir cihaz el'e fln hiç oturmuyor fotoğraf çekmek ızdırap..

abartmıyor musunuz sizce görende karınca zanneder rx100 ü hem kücük olması daha iyi daha kompact gömlek cebinde bile tasınabilir ayrıca sensörü daha büyük ve 60 full hd video kaydı var ki bu kompakt hicbir cihazda yok tam bir eglence makinesi rx100 ve lx 7 den tipi cok daha güzel
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.