Şimdi Ara

PANASONIC-50VT30 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
8.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karıncalı yayına alabilirsin yabancı forumlarıda programlar var benım tavsiyem sinema moda alıp oyle izlemen sorun olmaz merak etme dinamik zaten hic bi alma direk burn in olur cihaz gw30 kullanıcıyım.

Herhanği bi sorun olursa pm at cvplarım hayırlı olsun .
  • Arkadaşlar uzun uğraşlardan ve beklemelerden sonra en sonunda birkaç gün önce arayarak iade kararı aldıklarını bildirdiler..Ben de kendilerine vt50 modeliyle değişim yapılması isteğimizi ilettim bir gün sonra arayarak değişim talebimizin onaylandığını ancak ilgili modelin yaklaşık 2 ay sonra geleceğini belirttiler..Ben de tamam dedim..Fakat

1-Bu yaşadığımız yeşillenme sorunu ve uzun süre uğraşmamız..
    2-TV'de yaşanan buzzing diye tabir edilen ses sorunu,
    3-Burn in yaşama riski

Açıkcası plazma konusunda bizi biraz soğuttu..Eşim bu tv'nin görüntüsünün HX900 kadar iyi olmadığını söyleyip duruyor.Bense kendisine doğal görüntüden ve izleme açsından bahsedip ikna etmeye çalışıyorum..

Belki plazma severler için yersiz bir soru olacak ama iade edip Sony55HX850 almayı düşünmeye başladım ne dersiniz?Aynı sorunları vt50'de de yaşarmıyız?Düşüncelerinizi bekliyorum..

• Panasonic Plazma maceramız biraz önce sona erdi..Bugün servisi arayarak iade etmek istediğimizi bildirdim az önce de gelip aldılar..İki saat önce de eşimle görüşüp karar verdiğimiz 55HX850'nin siparişini verdik..Artık hayırlısı olsun diyelim..Plazma kullanmak ayrı bir özen ve dikkat istiyor..Aslında VT50 modeli yakın bir tarihte gelseydi bekleyecektik fakat böyle karar verdik..Biraz da bizim şanssızlığımız oldu diyelim artık..Hepinize saygılar..
  • Hocam geçmiş olsun ve hayırlı olsun diyelim.Bende bugün aynı tv den siparş verdim ve forumda konu açtım.Ürün gelince o konu üzerinden paylaşım yapabiliriz.Bu arada siz nereden ve ne kadara aldınız acaba ? Piyasa da çok farklı fiyatlar dönmekte o yüzden soruyorum...
  • Çok teşekkürler..Sizin de hayırlı olsun ..ben de forumunuza yazıp belirtmiştim zaten..SONY SHOP'tan 5800tl 11 ay taksitle aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACCEPT007

Arkadaşlar uzun uğraşlardan ve beklemelerden sonra en sonunda birkaç gün önce arayarak iade kararı aldıklarını bildirdiler..Ben de kendilerine vt50 modeliyle değişim yapılması isteğimizi ilettim bir gün sonra arayarak değişim talebimizin onaylandığını ancak ilgili modelin yaklaşık 2 ay sonra geleceğini belirttiler..Ben de tamam dedim..Fakat

3-Burn in yaşama riski

Açıkcası plazma konusunda bizi biraz soğuttu..Eşim bu tv'nin görüntüsünün HX900 kadar iyi olmadığını söyleyip duruyor.Bense kendisine doğal görüntüden ve izleme açsından bahsedip ikna etmeye çalışıyorum..

Belki plazma severler için yersiz bir soru olacak ama iade edip Sony55HX850 almayı düşünmeye başladım ne dersiniz?Aynı sorunları vt50'de de yaşarmıyız?Düşüncelerinizi bekliyorum..

merhaba,

az önce Panasonicliler forumuna bu yeşillenme konusuyla ilgili bir mesaj yazdım, özellikle de albani ustaya danışmak üzere.
    atıfta bulunduğum mesajın sahibi olarak size de sorayım, bu sorunu servise nasıl tespit ettirdiniz?

yeşillenme sorunu bende yaşıyorum, hatta önceki 50g20e panelimde de vardı.
    bu konu benim de midemi bulandırmaya devam ederse, sizin gibi iade/değişim yoluna başvuracağım.

ilginçtir ki, benim de ilgim bir süredir sony hx850 (ve yakın zamanda çıkarsa hx950) modeline yönelmiş durumda.

bekleyip görelim bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: korcin

quote:

Orijinalden alıntı: ACCEPT007

Arkadaşlar uzun uğraşlardan ve beklemelerden sonra en sonunda birkaç gün önce arayarak iade kararı aldıklarını bildirdiler..Ben de kendilerine vt50 modeliyle değişim yapılması isteğimizi ilettim bir gün sonra arayarak değişim talebimizin onaylandığını ancak ilgili modelin yaklaşık 2 ay sonra geleceğini belirttiler..Ben de tamam dedim..Fakat

3-Burn in yaşama riski

merhaba,

az önce Panasonicliler forumuna bu yeşillenme konusuyla ilgili bir mesaj yazdım, özellikle de albani ustaya danışmak üzere.
    atıfta bulunduğum mesajın sahibi olarak size de sorayım, bu sorunu servise nasıl tespit ettirdiniz?

yeşillenme sorunu bende yaşıyorum, hatta önceki 50g20e panelimde de vardı.
    bu konu benim de midemi bulandırmaya devam ederse, sizin gibi iade/değişim yoluna başvuracağım.

ilginçtir ki, benim de ilgim bir süredir sony hx850 (ve yakın zamanda çıkarsa hx950) modeline yönelmiş durumda.

bekleyip görelim bakalım :)

Bu çok kolay olmadı defalarca müşteri hizmetlerini arayıp en sonunda bulunduğumuz ildeki servisle daha önce sorun yaşadığımız için başka bir ilden servis getirdik..problemi anlatıp gösterdik ve ikna ettik..Firmalarının en üst seviye ürününde böyle bir olayın kabul edilemeyeceğini vurguladık..Servis geldikten sonra da telefon trafiği devam etti ve yaklaşık 2 ay sürdü..en sonunda değişimi ve iadeyi kabul ettiler...Şu Plazmalardaki ses ve cızırtı olayı da beni biraz soğuttu açıkcası..Hatta son zamanlarda da çok hafif ekran yanığı oluştuğunu görmüştük..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Accept07 -- 15 Mayıs 2012; 22:23:07 >

• teşekkürler cevabınız için.
    son 4 yıl içinde aldığım üçüncü panasonic plazma bu.
    2008 yılı PV7F
    2010 yılı G20E
    2012 yılı VT30
    ilginçtir ki en memnun olduğum, aslında bunlar arasında en düşük, en eski ve bana hiçbir sorun yaşatmamış model olan PV7F hala.
    renkler daha bir doğru, beyazlar daha bir beyaz geliyor hala bu modelde.
    nedendir bilmem sonraki panellerimde bir türlü istediğim renk tonlarını bulamadım, ya biraz daha kırmızıya çalan yada maviye çalan renkler hakim oldu. ne kadar oynadıysam ayarlar ile beceremedim.
    bugün de mediamarktta VT30 ile sony HX920 modelini yanyana gördüğümde iyice keyfim kaçtı.
    sony panel daha bir aydınlık, beyazlar tam beyaz, renkler daha olması gerektiği gibiydi sanki.
    bunca yıllık ateşli bir plazma savunucusu olarak, sanırım yavaş yavaş led tv saflarına geçiyorum...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.