Şimdi Ara

PANASONIC-50VT30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
8.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panasonic-vt30 serisi ve yeni nesil plazma serisi hakkındaki görüşleriniz...

• plazma almayı düşünüyorsanız tabiki panasonic
  • vt30 : çok ince panel
    elektrik tüketimi çok az
    işlemci tamamı ile yeni
    panel 14. nesil yeni panel
    fan sesi vs çok az
    dış ekran çerçevesi şık zarif ve ince
    4 hdmi girişi
    usb 3.0 girişi
    wifi girişi vs olarak çok donanımlı cihaz
    vt30 ların üstün yanı : ekran filtresi : daha iyi siyah daha az parlama daha iyi renkler
    ikinci üstün yanı : 1 adet subwoofer
    kutu içinden 2 adet yeni nesil panasonic 3d şarj edilebilir gözlük çıkması : önceki gözlükler pilli ve kenarlarından ışık sızdıran modeller idi şu anki modeller fena değil
    ayrıca vt30 da wifi aparatı ücretsiz geliyor ki bu da 150 tl civarında bir şey
    sonuç olarak 2 gözlük 500 tl wifi adaptör 150 tl 650 tl ektrası var aksesuar olarak gt30 ile aralarında 1000 tl fark var
    geriye kalan 350 tl ye ekran filtresi ve subwoofer olmuş oluyor
    aslında eninde sonunda 3d gözlük ve wifi aparatı alınacak gt30 almanın hiç bir mantığı izahı yok
    anlık olarak bütçesi 1000 tl düşük olup sonradan öderim diyenler ancak gt30 almalı
    ayrıca vt30 uzaktan kumandası çok daha şık ve alttan aydınlatmalı led
    gt30 uzaktan kumandası sıradan plastik bir şey

• Tv'nin siparişini verdim..2 gün içerisinde gelir..Bakalım Sony HX900'den sonra nasıl olacak bu plazma..
  • Dün ben de test ettim bu TVyi . Renklerin doğallığı ve görüntü kalitesi ile 2D olarak şu an uçuk fiyatı olan Samsung C9000 ile beraber piyasanın en iyi TVsi diyebilirm. 3D gözlük hediyesi bu modelde şarjlı. VT20 de pilliydi. Ancak 3D aktif gözlükle olduğundan yine rahatsız edici.
  • hayırlı olsun. 3D tv gözlüğü konusunda arkadaşa katılıyorum. aktif gözlükler bir süreden sonra baş ağrısı, bulantı yaratıyor.
  • Alan arkadaşların daha çok görüşlerini bildirmelerini istiyoruz....
  • Panasonıc tv geldi..Panelin üst kısmında çizikler mevcut olduğu için değişim istedik.Panasonıc-Türkiye'den yanıt bekliyorum.Çözüldüğü zaman görüşlerimi yazacağım..
  • Arkadaşlar diğer televizyonların 3D kalitesini yeterli inceleme fırsatım olmadı ama gerek sinemada izlediğim 4-5 kadar 3D film (içlerinde en iyisi Avatardı) gereksede samsung d7000'de 5-10 dk kadar izlediğim animasyon filmi bana gerçek 3 boyut keyfi yaşatmadı(avatar biraz),

Ama panasonic 50VT20 ve GT30 serilerinde 3 boyutlu tanıtım videoları izleme imkanım oldu ve kıyas kabul etmez derecede kaliteliydi. Renkler canlı, içe ve dışa doğru net ve keskin bir derinlik hissi veriyordu. 2 yıl kadar önce izlediğim VT20'de ki görüntüler hiç aklımdan çıkmıyor.

Sırayla plaj voleybolu ve italya sokaklarından görüntüler izledim sanki pencereden dışarı bakıyorum, karakterler birkaç metre önümde duruyor ve seslensem dönüp bakacak yada elimi uzatsam dokunacağım hissine kapıldım. o derece gerçekçi ve kaliteliydi sanki tv izlemiyorum, olaylar hemen önümde oluyor gibiydi.

Abarttığımı düşünenler bu modellerden birinde imkanları olursa denesinler. Teknosa'daki görevli arkadaş VT30'un diğerlerinden daha kaliteli olduğunu bir çok yönden artılarının olduğunu söyleyince daha başka bir modeli düşünmek istemedim ama fiyatının yüksek olmasından dolayı mecburen beklemeye başladım geçenlerde tüm ürünlerde %20 indirim yapmış teknosa, o gün müsait olsaydım ve ödeme şartlarım uygun olsaydı bir an tereddüt etmeden VT30'u alırdım. (Bu arada fiyatının 5.000-6.000 TL arasında olduğunu biliyorum.)

Bu konuyu takip eden arkadaşlar teknik bilgi ve bu ürünü uygun fiyatlarla nerelerden bulabileceğimiz konusunda bizleri bilgilendirirlerse çok seviniriz.

Bu modele karar vermeden önce uzun süre 46d8000 almak istediğimide belirteyim. Ama bir arkadaş yazısında plazmaların sd yayınlarda led'lerden daha doğal ve kaliteli görüntü verdiğini belirtmesi üzerine zaten 3D kalitesinide bildiğim bu tv'ye yöneldim.

• Selam,
    50vt30 tv yi 3800 e 0 kutulu buldum bir teknolojik markette. Fiyati uygun geldi piyasaya gore. 1 sene falan beklesem bu fiyatin altina dusermi yoksa aliyimmi simdi.
    Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanc

Selam,
    50vt30 tv yi 3800 e 0 kutulu buldum bir teknolojik markette. Fiyati uygun geldi piyasaya gore. 1 sene falan beklesem bu fiyatin altina dusermi yoksa aliyimmi simdi.
    Tesekkurler

Hangi teknoloji marketiymiş bu kadar ucuza veriyor bu ürünü? Fiyatıda da çok uyugnmuş, teşhir falan olmasın?
  • Geçen yıl bu tarihlerde 50VT20 nin 6.500 TL ya satıldğını 5.500 ' alanların çok cazip fiyata buldum dediğini hatırlıyorum.
    2011 başlarında fiyatlar düşmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanc

Selam,
    Tesekkurler

hocam o fiyat gt30e fiyatı
    vt30e diye yanlış bakmış muhtemelen fiyat veren
    yada yanlış barkodlama
  • Hayir gt 30 degil vt30. Haftasonu almayi dusunuyorum 3800 den.
  • valla kaçmaz o fiyata
  • Hangi teknoloji marketiymiş bu, bi söyleyemedin gitti.
  • o bence 3800 değil 4800'dür heyecandan 3800 yazmış olabilir
    tıkla
  • Babalar günü Kampanyasından Panasonic 50 vt30e yanında traş makinesi hediyesi ile 4799 Tl ye aldım. bugüne kadar bulduğum en düşük fiyat buydu.
    Televizyon geldikten sonra kutusundan çıkarıp sehpanın üzerine koydum kurulum için gelen servis elemanları televizyonu bulamadılar :P sehpanın üzerinde diyorum bakıyorlar abi bu televizyon LED sen plazma almışsın dediler. Servis elemanları ilk kez görüyorlarmış inanamadılar.
    yani Tv oldukça ince ve şık içinden her türlü bağlantı için ek kablolar çıkıyor. wifi adaptörü gayet başarılı gözlükler bence şık ve kullanışlı. Gözlüklerin saklama kutusuda oldukça iyi. Tv Mkv videoları destekliyor. Sd kart veya usb yolu ile rahatlıkla izlenebiliyor.
    Viera cast ile internette anlaşmalı sitelere girilebiliyor (skype, facebook, youtube, euronews, eurosport vs.)
    dahili hd receiver büyük rahatlık.
    3d bence oldukça başarılı IMAX UNDER THE SEA belgeselini izlerken balıklar üzerimize gelmeye başladığında eşim gözlükleri fırlattı. o kadarını söyleyeyim.

• arkadaşlar kim nerden ne kadar fiyata almış yazabilir mi ?

Bir de biraz inceleme koysanız resim video falan.teknoloji çağındayız :))
  • ben hala kararsızım 46d8000 mi yoksa 50vt30 mu
    2side 3800 tl ye geliyor bana.
    arkadaşın indirimi var mağazada onun hakkıyla alıcam.
    boyut olarak 50vt
    tip olarak d8000
    haftasonuna kadar karar verip alıcam birini.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.