Şimdi Ara

PANASONIC 50 VT 30, LG 50 PX 950 VE DİĞERLERİ.. BÜTÇE 3000 TL..ÜSTADLAR YARDIM…

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar, dostlar, bilenler, bilmeyenler, fikir sahibi olanlar, olmak isteyenler herkese selam;
    Uzun süredir dh forumcusu olan ben bir çok ürün ve konu hakkında değerli yorumlarınızı aldım. Şimdi sıra televizyon seçmeye geldi. Olabildiğince açık koşullarımı yazıp yorumlarınızı rica edeceğim..
    * Almayı düşündüğüm tv birinci ve en çok kullanılacak tv olacak. (Yani sadece film, oyun vb. tv'si olmayacak haber de izlenecek, sd dizi de)
    * Tam 3,20 metreden seyredilecek (öyle bir mesafe ki bence 47" ok ama yegane tv'm olacağı için ve şöyle sinema tadında hd film de izlemek için 55"'i zorlasam mı diyorum boyutta?)
    * Yaklaşık günde 2-3 saat sd haber dizi vs, haftada toplam 3-4 hd film izlenecek. (3 boyut 40 yılda bir)..
    * Vivid görüntü benim için sorun değil ama Samsung biraz abartı geliyor. 3,20 m mesafeden örneğin bir 55 D 6500 renk cümbüşünden mide bulandırmadan izlenebilir mi sizce?
    * Gelelim zurnanın zırt dediği yere.. Araştırmalarım sonucu Panasonic 50 VT 30’u çok beğendim ancak fiyatı maalesef bütçemi aşıyor. Sizced 4-5 ay sonra stok ve tedarik sıkıntısı olmadan bu cihazı bütçem dahilinde alabilmek mümkün olur mu?
    * LG 50 PX 950: Bu cihazla ilgili düzgün bir yorum bulamadım. Görüntü kalitesi ve diğer özellikleri Pany’ye gore çok mu kötüdür. (Lütfen plazmada Panasonic demeyin hemen, bence de öyle ama bu cihaz da f/p açısından cazip görünüyor ne dersiniz?)
    * LG 55 LE 8500: Full led olması nedeniyle bir seçenek ama görece eski bir cihaz.
    * Panasonic 47 ET 5..: Çok yeni bir cihaz. f/p olarak yorumlarınız nelerdir?
    Dostlar naçizane amatör bilgim dahilinde ben bunları düşünüyorum. Bir yardım ederseniz çok makbule geçer.. Şimdiden tşkler..

• Düşüncelerime tercüman olmuşsunuz bir nebze de olsa

Param olsa 50VT30 u alırım direk led filan bakmam.Ondan sonra GT30 tavsiye ederim.Uzmanlara daha iyi yorumlarlar..
  • Bence de şu an (yarın ne olur bilemem tabii) paranın alabileceği en optimum cihaz 50vt30 sayın Sociolog...Ama bütçeyi aşıyor şimdilik..

Samsung'un bir kaç güne kadar getireceği 51e550 modeli hakkında ne dersiniz? Bir yardım dostlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm789

Bence de şu an (yarın ne olur bilemem tabii) paranın alabileceği en optimum cihaz 50vt30 sayın Sociolog...Ama bütçeyi aşıyor şimdilik..

Samsung'un bir kaç güne kadar getireceği 51e550 modeli hakkında ne dersiniz? Bir yardım dostlar..

51 e 550'nin d 550'den pek farkı olmayacaktır sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.