Şimdi Ara

Panasonic 42ST50 plazma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
11
Favori
42.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 22 Mayıs 2012; 8:37:48 >
  • 299 tl'ye gözlükmü olur. Bu ne saçmalık böyle. Burn in olayınıda çözemediler hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilgan26

299 tl'ye gözlükmü olur. Bu ne saçmalık böyle. Burn in olayınıda çözemediler hala.

169 tl gözlük 299a 2 gözlük alırsın
  • ustalar kusura bakmayın st 50 serilerinde dahili uydu alıcısı varmı acaba
  • st50 serisnde youtube a girdiğimde. hd yazan videoyada bassam 360 yada 480 p de oynatıyor görüntü kalitesinden anladığı kadarıayla
    en azından 720 p yapmanın çaresi var mı?
  • merhaba st50 modelleriyle internete girildiğinde flash player videoları açılıyor mu? yani dizimag gibi sitelerden diziler izlenebiliyor mu. cevap verirseniz sevinirim. simdiden tesekkürler...
  • panasonic ev sineması sisteminde en son gelen ürünleri neden bulurum? hangi bayide?
    panasonic türkiyeye mail attım ama cevap vermediler?
    istanbul bilişimi aradım onlarda yokmuş panasonic modelleri.
    2012 model çıkan bir ev sinema sistemini almayı düşünüyorum..
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabacalım

merhaba st50 modelleriyle internete girildiğinde flash player videoları açılıyor mu? yani dizimag gibi sitelerden diziler izlenebiliyor mu. cevap verirseniz sevinirim. simdiden tesekkürler...

güncel
  • Flash acilmiyor diye biliyorum, tkm'ye girmistim aldigimda, acmadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi için teşekkür ederim.
  • St50 icin uygun en iyi 3d gozluk nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar st50 ye flash player yüklemek için program varmı acaba. Ayrıca web browserede yerli kanalları internetten nasıl izleyebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

St50 icin uygun en iyi 3d gozluk nedir?

ST50 geçen yılın gözlükleriyle uyumlu değil, o yüzden mutlaka 2012 diye belirtmek lazım. yeni gözlüğün kodu TY-ER3D4MU, geçen yılki gözlükte kod 3MU ile bitiyordu, bu da 4MU diye bitiyor. henüz Türkiye'de yok, fiyarı da biraz tuzlu olacak sanırım, ama ben yurtdışından getiriyorum, gelecek hafta 2 adet elimde olacak, deneyip burada deneyimlerimi aktarabilirim...

link:http://www.amazon.com/Panasonic-TY-ER3D4MU-Active-Shutter-Eyewear/dp/B007EHI1DK

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TripleSix -- 5 Haziran 2012; 9:10:54 >

• Ben bu televizyonun elektrik tüketimini merak ediyorum. Led tvlere göre tüketimi fazla görünüyor. Kullananları rahatsız edecek kadar fazla mı?
  • Geçen hafta itibariyle 42st50 modelini alarak tüplü tv'den Plazmaya terfi etmiş durumdayım. Cihazı temmuz başında evi taşıdıktan sonra kurduracağım. İyi izlenimler elde edip sizlerle paylaşmayı ümit ediyorum.
  • Arkadaşlar kliksa.com'da ;

http://www.kliksa.com/UrunDetay/_TV_GORUNTU_SISTEMLERI/_PLAZMA_TV/900184503?utm_source=ucuzu&utm_medium=comparison&utm_campaign=product&zanpid=1649481666999432193

42st50 1949 olarak görünüyor 1949 tl ye bu ürünü worldcard ile alsak 200 tl worldpuan mı verecek ?

http://www.kliksa.com/kampanyalar/world.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 17 Haziran 2012; 19:57:13 >

• arkadaşlar bende panasonıc PANASONIC TX-P50ST50E FULL HD 3D PLAZMA TV almayı düşünüyorum ama gözlük vermedikleri için gıcık oldum resmen dalga geçiyorlar ya sen satıyosan 3d tv verceksn gözlügünü ben nese onuda geçtik ben dedim boşver gözlügü başka yerdende alırık yeterki özelikleri görüntü kalitesi iyi olsun ama gözlük 200tl üzeri ve pili olunca vaz geçtim arkadaşlar pilsiz basit gözlük yokmudur acaba bu model için fiyatıda uygun olsun 100tl mesela en fazla alcam ama bulamadım lütfen gözlük için bilgi verimisiniz bu tv ye hangi gözlük uyar fiyatı nedir
  • Plazma televizyonlarda pilsiz pasif gözlük olmuyor diye biliyorum. 2012 st-gt-vt 50 serileri için satılan er3d4 aktif gözlükler teknosa ve vatan'da 160 TL'ye satılıyor. vatan'da %25 indirim olduğunda 130 TL'ye düşmüştü 10 gün kadar önce. st50 ve gt50'lerde gözlük çıkmıyor. Yurtdışında incelemelerde çok methedilen ve beğenilen vt50'ler 2 gözlükle geliyor ama 50" olanları 4900-5000 TL civarı.
  • arkadaslar st50e serısı vt yı gecmıs durumda cnete gore bu arada once pana sonra sAMY ALAN BIRI olarak sunu solım plazmadakı goruntı ve renk HICBIRLEDDE YOK ARKADASLAR AMA BU MERETTE GUNDUZ IZLENMIYOR YAHU!!!!
  • işte durum bu..30 larda böyle değil..şu an iki florasan yanıyor..ekranda milim yansıma yok.gündüzde öyle..çok rahat tv seyrediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.