Şimdi Ara

panasonic 32et5e mi lg 32lm660s mi? artık bir açıklık getirelim arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yoğun olarak pc de ve Ps3 de kullanmak için 32" bir tv arayışına girdim. sayfalarca yazı okudum,çok tv eledim ve en sonunda bu iki model arasında kaldım. Özellikle oyun performansı benim için çok önemli. Kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer. Herkese iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilonur

Merhaba arkadaşlar. Yoğun olarak pc de ve Ps3 de kullanmak için 32" bir tv arayışına girdim. sayfalarca yazı okudum,çok tv eledim ve en sonunda bu iki model arasında kaldım. Özellikle oyun performansı benim için çok önemli. Kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer. Herkese iyi forumlar.

kimse cevap vermemiş...ben bari yardımcı olmaya çalışayım
    kardeş ben 10 gün evvel lg 32lm660s aldım.genel anlamda tv çok iyi.
    et5e ile karşılatırma şansım olmadı ama bende almadan 660s ile et5e
    arasında kararsız kaldım.lg yi tercih ettim zira kağıt üzerinde artısı çoktu.
    magic motion kumanda (ki tv ye pc havası veriyor.elinizde mouse var ve
    pc kullanıyormuş gibi rahatça kullanıyorsunuz),çerçevesiz ekran,dahili hd
    uydu alıcı.bu artılar lg de karar kılmama sebep oldu.lg de şu ana kadar
    bir sıkıntı yaşamadım.genel olarak tv çok iyi ama siz karar verirken benim
    kriterlerimi değil kendi kriterlerinizle hareket edin.

• kardeşim cevabın için teşekkürler öncelikle. ben de lm660s de karar kılmıştım fakat mağazaya gidip input lag testi yaptım ve lm660s den memnun kalmadım et5e yi denedim ve gayet iyi derecede lag hissedilmiyordu. sonuç olarak et5e aldım.benim kullanım amacım oyun ağırlıklı olduğu için lg tatmin etmedi kısacası. Ama dizayn ,kullanım özellikleri ve sihirli kumanda ile lg çok iyi iş çıkarmış sen de iyi günlerde kullan tv ni kardeşim.tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.