Şimdi Ara

PAMUK'UN NESİSİNİZ??? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.795
Cevap
0
Favori
18.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pamukprenses

demek hiç bişeyim değilsin ha peki mustaa@ senide gti nin yanına yolluyorum geberin durun kardeş kardeş

gelsene sen bakiim şuraya
    />

/>
    sen

• bizim bir arkadaş var pamuk yazık çocuğa onuda bir araya sıkıştırsak yaw senin akraba tarikat kontejanında yer kaldımı??hele bilgi ver
  • memlekette sozunde duran adam yokki.dun gece erkenden yattım.sabahleyin dinc ve zinde olayım.pambik in girtlagina cokeyim diye.hevesle uyandım namazimi kildim.ama hani ne pm atip adres veren var nede gel burdayim diye yazan...saatlerdir bekliyom...
    bana boyle calisma imkanlari sunmayin kardeşim.insanin hevesini kursagında birakiyosunuz.ayıptır AYIP..
  • adana töre market ciwarı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sentenced

Heeeeeeyyyyytt noluyo laaaaaannn. Katil kılıklı noluyoz bakim.Burda şovalyesi varken prensese kimse bişey yapamaz

Kaç tane leşim var biliyo musun sen???????

ben sovalye falan anlamam barbar konan ogrencimdi.diabloda ki barbarian karakteri benden alinmadir.ama ben daha frenzy e duskunum.
    bu oglum
    bu benim hatun la kayın pider.
    hanim guzzel demi.yirim seni yirim.sulanmayın ulem.daha 20 yasında bakiredir..
    buda kayınco.sadece 37 karısı var .ama arıyo hala.ben tek eslilikten yana deelim ama hanım cok kıskanc.kızlar sansınıza kusun.
    buda ben.nasıl yakısıklıyım demi.beni goren kızlar bayılıyor.
    erkeklerde karizmam sebebiyle donup donup bakmak istiyor.olcak artık.neyse sovalyede olsa insan insandır
    buda kankam biraz insaniyetli bi tayfadır ama severim kerratayı.
    ric naber lam.gecen sakalasırken gafasını yardıydım.bana biraz bozuk anlaycagınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vermineus -- 24 Mayıs 2005, 7:34:43 >

• quote:

1) sefgilim poti
    2)kuzenin obiriks
    3)kankam gti
    4)babam eddie
    5)dayım daywalker
    6)abim asım
    7)beckhir kaynım olur
    8)emmim ensartas
    9)şovelyem sentenced
    10)kardeşim ımagınary
    11)şovalyem f85tr.........................

• Beni unutmuşsun ama......... Daha gitmaden unutulduk
  • 1) sefgilim poti
    2)kuzenin obiriks
    3)kankam gti
    4)babam eddie
    5)dayım daywalker
    6)abim asım
    7)beckhir kaynım olur
    8)emmim ensartas
    9)şovelyem sentenced
    10)kardeşim ımagınaru
    11)şovalyem f85tr
    12) ve tabiki yedi cücelerim(gti,obiriks,potasium,Heretic,CanTuran,mustaa@,Thecem)

yedi cücelerimi unuturmuyum ben hiç aşk olsun canturan
  • tamam sen merak etme ben seni 24 saat hatırlarım yeterki zam isteme
  • pamık bu kadar mıyız başka var mı unuttuğun
  • yok sanırım emmi ama sizde bakın bidaha önceki sayfalara kimseyi unutmayalım ayıp olur
  • quote:

yok sanırım emmi ama sizde bakın bidaha önceki sayfalara kimseyi unutmayalım ayıp olur

unutuldum mu?
    yoksa hiç hatıra gelmemiş miydim zaten?

beni beni unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ..............................

• quote:

Orjinalden alıntı: the_point

quote:

yok sanırım emmi ama sizde bakın bidaha önceki sayfalara kimseyi unutmayalım ayıp olur

unutuldum mu?
    yoksa hiç hatıra gelmemiş miydim zaten?

beni beni unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ..............................

sen neyimdin? unuttum da

• pamık yoksa elmayı mı yedin bu elma demek ki hafızayı zayıflatıyormuş
  • oooooo foruma girmeyince karışmış herşey bırakın kardeşimin peşini emmi para ver gitsinler vermineus adres istiyorsan veriyim pm'ye gerek yok biz tam takır kuru bakır bekliyoruz
    hayalet şehrinden geç karanlık ormana gir tavşanı izle (mavi olanı-beyazı değil) büyük anneye uğra selam ver yemek ye aç gelme patikayı izle orda mekanikzombi'nin evi var onuda al yolu izle teme çık minibüse bin(1,75ytl)
    sondan 2. durakta in yanında ki büyük ve ihtişamlı DH sarayına gel biz ordayız aşiret toplanıııııııııınnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASIM -- 24 Mayıs 2005, 19:03:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ASIM

oooooo foruma girmeyince karışmış herşey bırakın kardeşimin peşini emmi para ver gitsinler vermineus adres istiyorsan veriyim pm'ye gerek yok biz tam takır kuru bakır bekliyoruz
    hayalet şehrinden geç karanlık ormana gir tavşanı izle (mavi olanı-beyazı değil) büyük anneye uğra selam ver yemek ye aç gelme patikayı izle orda mekanikzombi'nin evi var onuda al yolu izle teme çık minibüse bin(1,75ytl)
    sondan 2. durakta in yanında ki büyük ve ihtişamlı DH sarayına gel biz ordayız aşiret toplanıııııııııınnn

• Pamuk kim la ?
    (Şahan Gökbakar'a Teşekkürler) "DİKKAT ŞAHAN ÇIKABİLİR - SUHA AMCA İLE MASAL SAATİ"Bölüm 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: The King of Fake

Pamuk kim la ?
    (Şahan Gökbakar'a Teşekkürler) "DİKKAT ŞAHAN ÇIKABİLİR - SUHA AMCA İLE MASAL SAATİ"Bölüm 1

pamuk kim mi
  • Pamuk ben..
  • evet pamukprenses ben emmin olarak bir aylık bir istirahate çekiliyorum bir ay olmuyacam burda sülaleyi de toplamışsın listelemişsin benim yokluğumda asım abin yerimi doldurur ondan bilgileri alırım zaten neyse bu gecelik takılıyım biraz daha
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.