Şimdi Ara

Palme Konu Anlatımlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Palmenin internet sitesinde Matematik, Geometri, Tarih, Felsefe derslerinde konu anlatımlı kitap yok.http://www.palmeyayinevi.com/ygs-lys-yeni-mufredat Acaba henüz basılmadı mı yoksa internette mi satılmıyor ? Bu konuda bilgisi olan var mı ?

• Coğrafya, felsefe, din özet kitapları yeni çıktı. Tarih tyt-ayt konu anlatımı da var. Ayrıca tek tyt çıkmaz herhalde Tarih için.
    Fizik ayt, Kimya ayt SBleri de yeni çıktı mesela, Kimya AYT konu anlatım hala çıkmadı.
    Net olarak bastınız da satmıyor musunuz diye sormadım. Ama internette kendi sitelerine ve diğer kitapisler, kitapsec gibi kitapçılara bakıp durumu görebilirsiniz.

Kesin bilgi için palme kitabevini aramak gerekir.
  • ikigai kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.Elimde geçen yılın kitapları var.Eğer yeni yeni basılıyorsa bir süre eskilerle idare etsem olur herhalde.
  • Gallagher Brothers G kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Geçen senenin kitapları varsa yenilerini almayın bence. Bazı kitaplarında sadece kapak yenilediler deniyor. İncelemek lazım.
    Felsefe, tarihte müfredat hiç değişmedi.
    Geometri, matematikte de konu anlatımda çok büyük değişiklikler olacağını sanmıyorum. O konu anlatım üzerine yeni soru bankası çözerseniz olur biter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.