Şimdi Ara

.:: Palit 7600 Gs Ekran Kartı Sorusu (AGP mi PCI-X mi)::.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Palit 7600 GS Sonic ekran kartı almayı düşünüyorum. Şu anda elimde sapphire 9600 var ve anakartım AGP kullanıyor . Kartın hem AGP hem de PCI-E versiyonları var. AGP versiyonu ile PCI-E versiyonu arasında sistem performansı olarak bir fark yaşar mıyım ? İkisi arasındaki fiyat farkı 30$ kadar, PCI-E daha ucuz. Performans farkı olursa anakartımı değiştirdiğime değer mi ?

Saolun varolun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlon_1903 -- 9 Şubat 2007; 16:40:13 >

• bence e.kartını değiştirmişken anakartınıda satıp pciex e geçmelisin, mesela ben öle yaptım artık agp ye para yatırılmaz!
  • quote:

Orjinalden alıntı: marlon_1903

Selamlar,

Palit 7600 GS Sonic ekran kartı almayı düşünüyorum. Şu anda elimde sapphire 9600 var ve anakartım AGP kullanıyor . Kartın hem AGP hem de PCI-E versiyonları var. AGP versiyonu ile PCI-E versiyonu arasında sistem performansı olarak bir fark yaşar mıyım ? İkisi arasındaki fiyat farkı 30$ kadar, PCI-E daha ucuz. Performans farkı olursa anakartımı değiştirdiğime değer mi ?

Saolun varolun...

dostum agp ile pci-e i zaten aynı sistemde kullanamazsın biliyorsun ayrıca agp si ile pci-e arasında bi performans farkı olmaz...

• Mevcut anakartını ve 9600pro nu satıp pci e bir anakrt alıyorsun.Sonra da 30$ daha ucuz olan palit 7600gs sonic pci e ekran kartını alıyorsun.

AGP mi PCI-X mi?
    Tabii ki PCI Express .Çünkü PCI -X serverlarda kullanılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: solar_apex

Mevcut anakartını ve 9600pro nu satıp pci e bir anakrt alıyorsun.Sonra da 30$ daha ucuz olan palit 7600gs sonic pci e ekran kartını alıyorsun.

AGP mi PCI-X mi?
    Tabii ki PCI Express .Çünkü PCI -X serverlarda kullanılır.

+1
  • quote:

serverlarda kullanılır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.