Şimdi Ara

palio immobilizer sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sizden yardım daha doğrusu yöndirilecek bir yer bekliyorum.aracım anahtarlarıyla artık çalışmıyor servise gittim ve aracımın immobilizerının sorunlu oldugunu belirttiler ve değişmesi gerekiyormuş.bende bunun yapılmasını istemedim.Sanayi yi gittiğimde immobilizerin devredışı bırakılabilecegini belirtiler ve sorunun böylece ortadan kalkacagını belirttiler.
    bu işleme kendimde yapabilir miyim ?
    ya da bu işleme yapacak ve önerebileceginiz bir servis veya usta varmı acil yardımlarınızı bekliyorum.....

• quote:

Orijinalden alıntı: gozdekozmetik

arkadaşlar sizden yardım daha doğrusu yöndirilecek bir yer bekliyorum.aracım anahtarlarıyla artık çalışmıyor servise gittim ve aracımın immobilizerının sorunlu oldugunu belirttiler ve değişmesi gerekiyormuş.bende bunun yapılmasını istemedim.Sanayi yi gittiğimde immobilizerin devredışı bırakılabilecegini belirtiler ve sorunun böylece ortadan kalkacagını belirttiler.
    bu işleme kendimde yapabilir miyim ?
    ya da bu işleme yapacak ve önerebileceginiz bir servis veya usta varmı acil yardımlarınızı bekliyorum.....

Anahtarının plastik gövdesini aç içinde siyah bir çip olacak onu anahtara içerden temas edecek şekilde sıkıştır. O değmezsse immo motoru angaller.

Çalışmazssa sanayi işini yaptır ve arabaya alarm taktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.