Şimdi Ara

PALİO İLE SİENA ARASINDAKİ FARK?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar uzun zamandır sıteye gırmıyordum kafamda bazı soru işaretleri olunca aklıma bu site geldi.Araba alacam daha düne kadar fiat tipo modellerini arastırıyordum baktım kı fiatlar çok yüksek modeller düşük ama siena öyle degil fiatı da modelleri de bana uygun geldı ama palıo ile siena arasındaki fark nelerdir sizce hangisini almalıyım veya tipoya geri mi dönsem acaba çok kararsızım bana yardımcı olurmusunuz??

• Siena Palioya göre piyasada daha az tutulur. Motor olarak hiçbir farkı yoktur. Siena palionun biraz daha uzatılmış hali demek doğru olur. Sadece Sienanın jantları 14'' Palionun 13'' tür. Bunun dışında bir farkı olduğunu hatırlamıyorum.
  • tesekkur ederım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cbaass

tesekkur ederım..

Rica ederim.
  • sıena dan herkes memnunda galıba arabanın yakıt tuketımın den herkes memnun degıl cok yakıyormus ama tıpo boyle degıl yakıtta gayet cımrı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cbaass

Slm arkadaşlar uzun zamandır sıteye gırmıyordum kafamda bazı soru işaretleri olunca aklıma bu site geldi.Araba alacam daha düne kadar fiat tipo modellerini arastırıyordum baktım kı fiatlar çok yüksek modeller düşük ama siena öyle degil fiatı da modelleri de bana uygun geldı ama palıo ile siena arasındaki fark nelerdir sizce hangisini almalıyım veya tipoya geri mi dönsem acaba çok kararsızım bana yardımcı olurmusunuz??

cbaass arkadasım bence bıraz daha beklersen cok daha ıyı modellerde veya albea alabılırsın ama sunu tavsıye edebılırım sana yaklasık 1 ay oncesı 2001 1.4 EL AC 134.000 km bende bır sıena sahıbı oldum.Ilk baslarda arac secımınde cok kararsızdım eskı bır reanult kullanıcısı olarak renault 19 , renault clio veya hyundai accent son olarak ta fiat palio ile siena arasında hergün kara değisştiren biriydim.
    1- Renault 19 teknoloji olarak sienadan biraz daha alt snıfıta alıyor bence ayrıca suspansıyon ve amortısorleru o kadar rahat kı yoldakı tum kasıs ve cukurladan gecıslerde takır tukur ıcerısı ses alır oturma pozısyonu hıc konforlu degıl.
    2- Renault Clio 1 lerde klıma lı modellerıın fıyatları bıraz daha yuksek aynı sekılde koltukları cok rahat değil
    3-Hyundai accent gercekten yakıt tuketımı ve yedek parca konusunda cok ekonomık ama eskı 1999 2002 modellerının altı ve koltukların oturma pozzısyonu cok alack arabaya oturdugunuzda sankı go kart koltugu gıbı gelıyo alt kısmı ozellıkle alcak olmasından dolayı yuksek kasıs tumsek ve cukurlardan gecerken surtme yapıyo hele arabada on arka koltuklar dolu ıse
    4- Palıo gercekten oldukca kullanıslı ama kalabalık bır aıle degılsenız veya bayanlar ve gencler arasında tercıh edılebılen bır araca park sorunu cıkarmayan bır arac ama lpg yada taktırdıgınızda bagajı hacımının kuculecegı ıcın unutun derım
    5- Sıena palıonun abısı albeanın kardesı ortada bır model ve hala youtubede bıle bazı ulkelerde 2009 modellerı uretılmekte oldugunu gorursunuz cok rahat ve konforlu bana renaultlardan sonra konforu ve suspansıyonları mercedes gıbı cok rahat gelıyo bagaj hacmı sınıfının en ıyısıdır yaklasık 500 lt bagaj ı var yakıt olarak eger sehırcı kullanacaksan ben derımkı lpg taktırma banada ustam o sekılde soyledı yedek parcaları cok ucuz bakım malıyetı okadar fazla masraflı degıl genelde herkes bana soyledıklerı gıbı sana da soyleceklerdır sakın alma elınde kalır satamazsın ya kardesım bu devırde hala 70 model 124 satılıyoda ben nıye satamıyom bosver bırkac yıl kullan daha sonra model degıstır bende o sekıl yapıcam bırkac yıl kullanıp model degıstırıcem sonucta 2001 model arac ama eger alıcaksan 1.4 al 1.6 aldıgında lpg lı olmasına bak yada hemen taktır cok fazla yakıyolar aynı sekılde 1.2 modellere bence bakma tutulmuyolar pek

• saol kardesım benı aydınlattıgın için insaallah temiz bir sıena bulursam alacam artık aldıgımda resımlerı sızlerle paylascam...
  • ne demek dostum bız bır aıleyız ve bır takım oldugumuza gore bırbırımıze herzaman burada yardım eder destek oluruz hayırlısı dıyelım o zaman beklerız resımlerını ben benım kızın fotolarını koydum bakarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.