Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
8
Favori
23.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rekabetciye çabuk girince bisey olmayacak,olabildigince bütün şampiyonlarinlari nasıl iyi kullanacagini ve karşına gelirse nasıl counterlayacigini öğrenmen gerek önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 3 Şubat 2017; 11:8:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torvald gayet iyi bir hero özellikle silence payload'u push'larken çok işe yarıyor. Attack kısmından Wrecker'ı alınca da fernando ve makoa'ya karşı gayet iyi (yanlışım varsa düzeltin).

(Q)Protection'ın range'i çok iyi, bi nerf gelirse şaşırmam.

Bunu da level 4'e kasıp ranked girmeyi düşünüyorum, son herom bu.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kummbara kullanıcısına yanıt
    karakter fena degilde,takimindaki uzağı vuran karakter çabuk ölürse ve karsinda drogoz,sha lin varsa kanser olursun oyun boyu.

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Son maçta karşımda kinessa vardı. Adam oynamayı biliyor, rahat nefes aldırmadı. İyi bir flank'e ihtiyaç var cidden. Ya da double front line gerekli.

Siz ranked açtınız mı, oradaki seviyeler nasıl?
  • kummbara kullanıcısına yanıt
    evet acik bende ranked 70 levela yakinim.iyi oyuncular var rankedda,alaninda uzman karakter gelince sorun oluyor.böyle diyorum ama bazen cok kolay bitiyor maclar bazende oynadigin normal bi mac rankeddan kat kat zor oluyor.

• Smurf kasıyorum,satmak için.İsteyen varsa eklesin EmreQQ.
  • Bugün Steam'dan denedim oyunu gayet güzel

Final sürümü ne zaman yayınlanacak? Oyun hala beta
  • Oyuna yeni bi karakter geliyor özellikleri şöyle,

Class: Flank
    Abilities
    [LMB] Throwing Daggers
    Throw two daggers in quick succession that drop at distance.
    [RMB] Pounce
    Dash forward in any direction a short distance. Hitting an enemy with this ability causes Maeve to deal damage and bounce back.
    [Q] Nine Lives
    Resets the cooldown on Maeve's RMB and Q. Applies a small heal.
    [E] Goodnight
    Activating this ability puts all enemies in a sphere of blindness for a short duration.
    [F] Prowl
    Greatly increases Maeve's movement speed and jump height for a short duration. Any other action Maeve takes will cancel this ability. Note: Maeve can double jump

oynaması baya eğlenceli olacak gibi duruyordu izlediğimde,twitchde tanıttılar ama şuan bi video bulamadım buraya atacak.

Haven ve blast shiledada nerf gelmiş biraz 10-20-30'dan 7-14-21'e düşürülmüş korumaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 4 Şubat 2017; 0:53:41 >
  • Yeni hero'yu ben de beğendim, skill'leri iyi düşünülmüş. Aynı zamanda double jump yapabilen ilk hero sanırsam.

https://youtu.be/Hgb9tYD68QM?t=23m8s
  • Fernando Payload maplerinde aşırı güçlü değil mi arkadaşlar ? Herşeyi blokluyor o saçma sapan kalkanı.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    wreckeri 3 yapinca yüksek hasar vuran karakterler ile açıldığı gibi kapaniyor o kalkan. oyunda mısın hocam suan ekle beni oynualim

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

wreckeri 3 yapinca yüksek hasar vuran karakterler ile açıldığı gibi kapaniyor o kalkan. oyunda mısın hocam suan ekle beni oynualim

Nick nedir oyundayım

Benim nick: Juvenalis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 4 Şubat 2017; 18:23:14 >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    ekliyorum şimdi smurfle giriyorum EmreQQ nickim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 4 Şubat 2017; 18:34:28 >
  • Açık betadan finale geçince leveller falan sıfırlanmayacak değil mi?
  • Oyun tam bir free to play. Totalde 24 saat gameplay ile 2 şampiyon hariç hepsini açtım. Ayrıca ekipman da oluşturdum bir çoğuna güzel kartlar aldım.
  • Merhabalar oyunu tek oynamaktan sıkıldım beraber oynamak isteyen varsa ekleyebilir : Broocer
  • Oyun sevgililer günü güncellemesi almış. Steam'dan iniyor şu anda.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    yeni sampiyonda geldi.

• Karakter almadan Silahları geliştirebiliyor muyuz? Mesela Tyra var ve onun altın ile alınabilen iki silahı var.

Sizde karakter satın almak lazım mı ve yukarda sorduğum soruyu tekrar yazayım silah, üst baş gelişimi var mı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.