Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
8
Favori
23.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurucu paketini ben aldım bence alabiliyorsanız sizde alın. İleride karlı çıkarsınız. Tabii ki bu oyunu oynamaya devam edecekseniz.
  • Tüm karakteler 2 günlüğüne açık.Almak istediğini karakter olupta fikir sahibi olmak isteyenler için güzel bence.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Acaba hesabımı uygun bir fiyata satsam mı kartların hepsini açabilmek kaç liraya denk geliyor bildiğiniz kadarıyla?

Ya da kasalar satılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    fiyat konusunda hicbir fikrim yok.Kasalar satılmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabetçi puanı çok az artıyor gibi geliyor bana kaybedince daha çok gidiyor 3600-3700 seviyelerindeyim sizdede böylemi ?
  • Paladins'i Steam'de kaç kişinin oynadığına nereden bakıyoruz? Online oyuncular yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Way

Rekabetçi puanı çok az artıyor gibi geliyor bana kaybedince daha çok gidiyor 3600-3700 seviyelerindeyim sizdede böylemi ?

rekabetci puani derken uzun suredir oynuyorum ama daha grup maclarina girmedim :D
  • Oyunda 25 lvl kastıktan sonra oyunu bırakamıyosunuz Uzun süredir bu kadar saran bir oyun görmüyodum piyasada. Aklı olan hemen yerini alır 2017 sonuna doğru BETA biticek ve oyun acayip değerlenecek.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Ben bi ara bakmıştım baktığımda toplam 30k civarı online vardı ama nerden baktığımı hatırlamıyorum :/
  • Acaba ücretliye mi çekecekler oyunu;şu an Beta diye mi ücretsiz?

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Oyun F2P ve hep öyle kalacak.
  • Oyun başladığında otomatik olarak özellik satın alıyor bunu nasıl kapatırız?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Oynanıs olmasi lazim-Otomatik esya satin almayi kapalı yapın.

• Dostlar ben indirdim ximput1.3 dll hatası aldım. İnternetten baktım adamın biri desteklemiyor sistemin ondan dedi. Daha önce başka oyunlarda da almıştım aynı hatayı ama dosyayı oyunun içine atıp hallediyordum. Sizce gerçekten sistem mi desteklemiyor ?

• Oyun içindeki redist klasorundeki setuplari yüukle directx guncelle dene
  • Oynayan varsa nickini yazsın ekliyeyim beraber oynarız bonus bonustur. Bu arada altınları sadece şampiyonlara mı harcayayım yoksa kutu açmak daha mı önemli ne dersiniz var mı taktiği olan ?
  • Hocam bende yeni indiriyorum oyunu

Severus ismim eklersen oynarız.

• Oyuna güncelleme geldi. Yeni karakter ve diğer karakterlerin yeni kostümleri.
  • Kasmayan oyun kasmaya başladı en yüksekte oynuyordum ne güzel ne oldu durduk yere sesler falanda garipleşiyor
  • yeni bi kasa geldi beyler.Oyun 1 tane ücretsiz veriyor ve haka yarar skinler var içinde dh ölücüleri kaçırmasın bu fırsatı

kasa gelmezse 1-2 kez çık gir yapın.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.