Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
8
Favori
23.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni hero Lian

• Tyra ve Inara için buz temalı skin.

• Günlük girişlerde verilen ödüllerde değişikliğe gidilmiş. Artık 3. günden 6. güne kadar gold yerine toplam 1750 essence alacağız. Haftada alınabilecek kristal sayısı 35'e düşmüş oldu böylece.

• Kartlarda indirime gidilmiş. 12K değerindeki kart 10K olmuş. Diğerlerinde de küçük indirimler var.

• Hero fiyatları artmış. 7500 gold değerindekiler 12500 olmuş. 5000->7500, 4000->5000.

• Skin, silah ve ses paketlerinin fiyatları da artmış.

• 13 leveldan sonra training modunda exp gelmiyordu, artık geliyor.

Tüm detaylar için:https://www.paladins.com/open-beta-54-patch-notes-ice-and-gunfire/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 13 Temmuz 2017; 1:46:31 >

• Lian güzel bir hero olmuş. Ultisinin sizi hasara karşı immun yapması biraz OP olmuş. Ayrıca Fsi ile çok uçan kaçan karakterlere son vuruşu kolaylıkla yapabilirsiniz otomatik hedef alıyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda Viktor ve Tyra kadar beleş hero görmedim. Ben cassie, sha lin, evie ile iyi olmak için uğraşıyorum. Adamlar call of duty oynar gibi tarıyor. Oyunun yasuosu herhalde. Nerf yemeleri lazım.

• KindredX kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün hiç eğitime girmeden vs. Oyunlarda oynadım da sanki bana ultisini attı ve ben sağa zıplayarak kurtuldum gibi geldi(Taş Şato bölümü, merkez ile uzak balkon arası).

Mümkün mü?

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    onlarin ikiside kıytırık karakter ama oyunun basinda oynamasi kolay diye alınıyor.Evie oynamaya çalışma çünkü evieyi bu yamada bitirdiler,sha lin ilede kacamazsin.Fernando al ortada dur bari hocam oyunda yenisiniz muhtemlen ve bu yeni oyuncular icin en etkili taktik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son level kaç bilgisi olan var mı ? 30 a kadardır diye düşünüyordum 38 level oldum
  • Hocam ben bir sınır yok diye biliyorum
  • Kerry Way kullanıcısına yanıt
    valla öyle gözüküyor reddit te mi ne gördüm adamın teki 50 levelden fazla birisini görmüş
  • Geçen 136 level olan adam gördüm hocam Payday 2 gibi anlaşılan level konusunda bir sınır yok.
  • Millet deli gibi oynuyor yahu. Ben iki oyundan sonra sıkılıyorum.

• Kerry Way kullanıcısına yanıt
    sınır yoksa o level normal ya ben 38 levelim toplamda 85 saat oynamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 15 Temmuz 2017; 20:20:15 >
  • Buck'un çift zıplamasını yemişler

• level sınırı 900lerde,seviye bi süreden sonra anlamsiz hale geliyor.80 seviye olup pro oyuncu olanda var,250 seviye olup bot gibi oynuyanda.

• 50 level oldum bende

8 liralık DLC'yi de aldım iyi oldu isterseniz Steam'den ekleyebilirsiniz
    http://steamcommunity.com/id/0mg90

Edit: Bu arada yeni bir kahraman daha geliyor ama ne olduğu henüz belli değil, kısa bir süre gösterdiler sadece

Bence iyileştirici olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 16 Temmuz 2017; 14:57:28 >

• redditte çok güzel 2 video gördüm,burayada atmak istedim izlemenyi kesinlikle hakediyorlar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 18 Temmuz 2017; 11:58:5 >

• Dünyanın en kötü launcherı ya her girişimde bir hata ile karşılaşıyorum :D
  • KindredX kullanıcısına yanıt
    ayarlar-sorun gider deyip çık.launcher tekrar açılıacak.

Olmazsa,ayarlar-restart service var-evet de gelen soruya,sonra kapat aç launcheri.

bütün sorunlar için çözüm bunlar
  • Açık Beta 55 güncellemesiyle gelenler

Yeni Ruckus görünümü
    Yeni Torvald görünümü
    Yeni harita
    Yeni karakter ve fazlası.

Yeni karakter Jenos, iyileştirici

• Jenos support değil de damage gibiymiş.

• tyra 2.0 resmen. %32 can calma karti var ve sınırsız koşma yeteneği ve bekleme süreside yok.Viktorun F si gibi.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.