Şimdi Ara

Packard Bell TS11HR-701TK DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektroworld kampanyasıyla 27 marta kadar 1849 TL

intel core i7-2630qm işlemci 2.0 GHZ (Turbo boost ile 2.90 GHZ)
    2048 MB Geforce GT540M ekran kartı
    6 gb DDR3 RAM
    640 GB SATA HDD
    15.6" WXGA (HD) LED ekran
    windows 7 home premium

oyun için düşüüyorum.ekran kartı nasıl ? f/p olarak nasıl ? teşekkürler şimdiden.acele cevaplarınızı bekliyorum

• Fiyat olarak gayet iyi.Ekran kartı ile son oyunları yüksek seviyede oynarsınız.Kısaca f/p olarak iyi ve alınabilir.
  • ne kadar götürür peki ? yarın alıcam.kaç sene boyunca oyunları kasmadan oynarm
  • http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=117045

İsterseniz bu ürüne de bakabilirsiniz.Ekran kartı biraz daha iyidir ve ekranı fullhd.
  • Arkadaşın başlıkta belirttiği Packard Bell TS11HR-701TK DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ı kullanan bilen varmı?
    2 günlüğüne Fiyatı 1.600 TL'ye düşmüş almayı düşünüyorum? Türkiye'de tek mağazada satılıyor yorum bulamadım hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprewellll -- 22 Nisan 2011; 17:16:40 >
  • Duyan bilen yokmu bu modeli yav.
  • Ürüne yerinde baktım bekleme konumunda bile ısınma yapmıştı ayrıca kasa tasarımı muadillerinin çok gerisinde kalmış.
  • 2 gun once aldım şimdilik performansı iyi gibi 1600e aldım electrodan.
    bende pek bilgi bulamadım pc hakkında
    birde i7 2630qm olan cipsetlerde problem varmıs intel geri topluyomus fln acaba bundada varmı kafama takıldı
  • ben uzun zamandır kullanıyorum, cihaz çok iyi beyler, tam grafik, oyun, yani performans cihazı.
  • Arkadaşlar ben de packard bell almak istiyorum ama adını pek duymadım diye almakda tereddüt ediyorum. Bu modeli kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak aslında, bilgisayarların kalitesi nasıl ve ısınma sorunu oluyormu uzun süreli oynamalarda?
    Almak istediğim model de alttaki linkte. Görüşlerinizi bekliyorum...

http://www.hepsiburada.com/Liste/packard-bell-ts11-hr-623tk-intel-core-i5-2450m-25ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd761114&categoryId=98

• quote:

Orijinalden alıntı: CurciX

Arkadaşlar ben de packard bell almak istiyorum ama adını pek duymadım diye almakda tereddüt ediyorum. Bu modeli kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak aslında, bilgisayarların kalitesi nasıl ve ısınma sorunu oluyormu uzun süreli oynamalarda?
    Almak istediğim model de alttaki linkte. Görüşlerinizi bekliyorum...

http://www.hepsiburada.com/Liste/packard-bell-ts11-hr-623tk-intel-core-i5-2450m-25ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd761114&categoryId=98

pcgold da fiyat biraz daha iyi gibiydi sanki TS44HR olarak geçiyor, bir kontrol et istersen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.