Şimdi Ara

Packard Bell TK85-JN-003TK AÇILMIYOR YARDIM..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Packard Bell TK85-JN-003TK model laptop kullanıyorum. Dün sorunsuz çalışan cihaz bugün açılmıyor. Power tuşuna bastığımda güç ışıkları yanıyor fan çalışıyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.. NOT: Batarya teknik serviste olduğu için laptop direk elektiriğe bağlı olarak kullanılıyor.

• tv yada monitöre bağlama şansın var mı hdmi var bu modelde galiba onunla yapabilirsin yoksa vga kabloyla deneyin?görüntü gelirse eğer ekran kartında sıkıntı yoktur gelmezse ekran kartında sorun vardır,ekrana görüntüyü veren inverter kablosu yerinden çıkmıştır düzeltmek için ekran kapağını açmak gerekir garntisi varsa serviste yaptırın,bir diğer ihtimalse ekran kartından görüntüyü ekrana gönderen fleks kablolarda sorun olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 12 Mayıs 2012; 19:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

tv yada monitöre bağlama şansın var mı hdmi var bu modelde galiba onunla yapabilirsin yoksa vga kabloyla deneyin?görüntü gelirse eğer ekran kartında sıkıntı yoktur gelmezse ekran kartında sorun vardır,ekrana görüntüyü veren inverter kablosu yerinden çıkmıştır düzeltmek için ekran kapağını açmak gerekir garntisi varsa serviste yaptırın,bir diğer ihtimalse ekran kartından görüntüyü ekrana gönderen fleks kablolarda sorun olabilir

hocam o tarz bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü hdd ışığıda hiç yanmıyor.. sadece power ışığı yanıyor ve fan 2 saniye çalışıp duruyor daha sonra laptop sessiz ve tepkisiz bir şekilde sadece power ışığı yanarak duruyor..
  • fan çalışıp duruyor demedin ben ondan işlemci tarafına yönlenmedim işlemcide veya ekran kartına sıkıntı olabilir.donanımsal servis yüzü görmesi gerekir birçok nedeni olabilir test edilerek bunlar gözden geçirilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

fan çalışıp duruyor demedin ben ondan işlemci tarafına yönlenmedim işlemcide veya ekran kartına sıkıntı olabilir.donanımsal servis yüzü görmesi gerekir birçok nedeni olabilir test edilerek bunlar gözden geçirilir.

Bana kapali beklerken boyle bir sorun yapmasi mantiksiz geldi. Bataryasi servisten gelsin komple servise gonderiyim. Tesekkurler..
  • Gecmis olsun kardes ekran kartin yanmis garantisu varsa git degisimi yapiliyor nerden biliyosun diyceksin pb pc mi aldigim ilk gun benimde basima geldi aninda. Vatanda da degisim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoforum-bs

Gecmis olsun kardes ekran kartin yanmis garantisu varsa git degisimi yapiliyor nerden biliyosun diyceksin pb pc mi aldigim ilk gun benimde basima geldi aninda. Vatanda da degisim oldu

Garantisi var önümüzdeki hafta servise bırakıcam artık.. inş. içindeki bilgileri kaybetmeyiz..
  • DEGİŞM OLABİLİR PC N YENİYSE DEGİLSE PARCAYI DEGİŞTİRİRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.