Şimdi Ara

PACKARD BELL DVD ROM SURUCUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar DVD ROM surucusu CD yi okuyo fakak DVD okumuyo ? nasıl oluyo anlamıyorum bi alakası var mı birbiriyle bilgisi olan var mı ?

• bu kadar kişi bakmış bi cevap yok zaten nasıl oldugunu bende anlamadım neyse sonuc servise götürdüm yenibir DVD ROM..
  • Selamlar aynı dertten ben de muzdaribim de, istanbul destech ilgilendi zannederim cihazinla kimin baktıgını biliyor musun cihaza? Önceden NEC mi vardı sende de? Ve Liteon ile mi değiştirdiler? Ben de sorun yok diye bir kaç kezdir iade etmekteler de...(Anlamazlıktan geliyorlar asında)

Teşekkürler
  • evet İstanbul (koyuncu) valla bi arkadasım staj yapıyordu aynı gun içerisinde aldım markası MATSHITA dvd nin. aynısını taktılar standartmıs. yok bu benim ilk dizustu ve cok memnunum
  • dizüstünden ben de memnunum bendeki v7413 ve NEC var üzerinde. Ayrıca bu modele uygun bir de Allahtan Lite on var Bakalım bekliyorum halen ben de.. 3.kezdir gönderdim servise (İST) insallah idrak edecekler sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 25 Ağustos 2007; 2:10:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.