Şimdi Ara

P90X ve Futbol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • p90x hakkında çeşitli araştırmalarım oldu ancak cevabımı alamadığım şeyler oldu tek bir başlık altında sormak istedim

1. futbol oynadığım için haftada 2 gün 2şer saat olmak üzere antremanım var programı 90 günde değil ama antreman günlerini atlayarak tamamlayabilirim zararlı bir etkisi olur mu

2. programı uyguladıktan sonra futbol için yararlı ve zararları olabilir mi

3. şu anda kilo vermek istemiyorum hatta çok azda olsa kilo alsamda olabilir beslenmemi ne şekilde yapabilirim .

4. olarak kullanmadığım koşu bandı minderi var ses ve titreşim yalıtımlı yoga matı yerine onu kullansam olur mu

5. direç bandı yerine gögüs yayım var kullanabilir miyim

6. bir hata yapıp 2x 10kg lık plastik ağırlık almıştım ağır geliyor şu anda ama ağırlık çalışmalarımı onunla yapabilir miyim

• sorularımı biri cevaplayabilirse sevinirim.
  • 1 - Bende Futbol oynuyorum bi zararı olmaz hatta kondisyon kazanırsın bu senin faydana .

2 - Programı uygularsan hacim kazanabilirsin yağ kütlesi olmaktan iyidir

3- Kilo almak istiyosan karbonhidrat ağırlık beslen yani bulgur pilavı yulaf ezmesi sağlıklı makarna gibi ürünler .

5 - Göğüs yayı kullanabilirsin .

6 - 10 kg yaşına göre ağır gelmiyorsa kullanabilirsin gelişme olur ama 5 kg her zaman idealdir .
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    cevaplar için teşekkür ederim son bir sorum daha olacak şu anda 68 kiloyum programdan şekillenme dışında özel beklentim omuz genişletmesi düşük kilo ile genişleyeceğini düşünmüyorum kilo alarak mı programı yapmalıyım yoksa kilo olarak dengede tutsam yinede genişler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doogukan -- 1 Şubat 2014; 22:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doogukan

cevaplar için teşekkür ederim son bir sorum daha olacak şu anda 1.75 boy 68 kiloyum programdan şekillenme dışında özel beklentim omuz genişletmesi düşük kilo ile genişleyeceğini düşünmüyorum kilo alarak mı programı yapmalıyım yoksa kilo olarak dengede tutsam yinede genişler mi?

Sen kilo almana gerek yok gibi vucut tipinde onemli sen p90x yap dogru kas olarak alirsin zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.