Şimdi Ara

P90X e Başlıyorum. Sorularım Var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fikirist

kasın yoksa yapma define programı bu . senin için değil kas yapmazsın adam gibi ben sana diyim. adam gibi alışma programına gir. senin vücudun uygun değil . adma gibi vücudunu komple çalıştır bulka gir .sonra bunu yaparsın. yoksa sıska ve 6 pack li biri olursun igrenç olur

Türkçe konuş kardeş... Şaka bi tarafa ben de baslayacağım ama dediklerinden korktum. 2 ay 9nce diyet ve insanity workout a basladım ramazanda oruç da dahil. 88-90 kilolardan 78 kiloya indim. İnsanty bitti p90x e baslayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

quote:

Orijinalden alıntı: Fikirist

kasın yoksa yapma define programı bu . senin için değil kas yapmazsın adam gibi ben sana diyim. adam gibi alışma programına gir. senin vücudun uygun değil . adma gibi vücudunu komple çalıştır bulka gir .sonra bunu yaparsın. yoksa sıska ve 6 pack li biri olursun igrenç olur

Türkçe konuş kardeş... Şaka bi tarafa ben de baslayacağım ama dediklerinden korktum. 2 ay 9nce diyet ve insanity workout a basladım ramazanda oruç da dahil. 88-90 kilolardan 78 kiloya indim. İnsanty bitti p90x e baslayacağım

spor hakkında hiç bir fikriniz yok ama her programa uyuyorsunuz arkadaş. bulk ı definasyonu bilmeden . bak bulkda çok kalori alırsın. protein ve karbonhidrat abanırsın bu gelişme dönemidir. burda yağda aldığın için definasyonda kısarsın kalorileri ve yağları yakmaya daha fitleşmeye çalışırsın en az kas kaybıyla
    . 2 ileri bir geri gidersin. geri gitmezsen götü büyütür şişmanlaşırsın. kenzo karagözün sayfalarına bakın. bırak programı falan o adamı izle veya onun 40 gün karın kası diyetivar onu uygula. işe yarıyor izleyin birşeyler öğrenin arkadaşlar. ben ilk başladıgımda 3 ay gittim bilmeden. 3 ayda aldıgım ölçüyü geçen ay 1 ayda aldım. hayvan gibi izledim videoları öğrendim bişeyler. yemekte çok önemli . yemeksiz program yaramaz. proteini geirmeyi çalıştım hep tavuk göğüsü falan yedim hep sizde becne beslenmeyi öğrenmeden yapmayın bu işi yoksa yağ bağlarsın 15 kilo aldım spora başlayınca protein alıyoz diye yağıda kaçırmışız biraz.

• geleneksel p90 konusu ve PM PM PM konusuna hos geldiniz
  • peme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Yav şu sete para vermeyin kafanız mı iyi ya link atacağım özelden bu arada anlatayım her zaman ısınma hareketlerini yap orada anlatılıyor mu bilmem fakat ilk günden bir şey olacağını sanma ben ilk yaptığımda bir hafta evet yanlış duymadın bir hafta ayağa kalkıp zorlana zorlana yürüdüm.Ki daha ilk harekette.

Merak ettim pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videolarda her türlü ısınma hareketi vs var. 1,5 ayda toplar mı bilmiyorum. O senin ne istediğine bağlı. Eğer zayıflamak istiyorsan Insanity tavsiye ederim. Zaten 2 aylık bir program. Çok işe yarar. Kas yapıp hacim kazanmak istiyorsan da Body Beast i tavsiye ederim.(ama ağırlık sıkıntısı olabilir. her seferinde kendini zorlaman gerek.) P90x daha çok fit bir vücut kazanmak için. Yani gerçekten kendini vermezsen o videolardaki gibi bir değişim olmaz.
  • bro ben p90x bitirdim fakat dambılın şınav barın nerde ? onlar olmadan başlama ve ısınma hareketleri her videonun başında var
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    2 sene önce yaptım air alerti ilk günün gecesi bacaklarımı sadece ileri geri götürebiliyordum. ertesi sabah yataktan yuvarlanarak kalktım. bacaklar iflas ediyor . gerçi ben ilk gün fazladan set yapmıştım ondanda olabilir. aman diyim bu hareket çok kolay bir iki set daha yapıyım deme sonra 2 uzvunla kalırsın.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

2 sene önce yaptım air alerti ilk günün gecesi bacaklarımı sadece ileri geri götürebiliyordum. ertesi sabah yataktan yuvarlanarak kalktım. bacaklar iflas ediyor . gerçi ben ilk gün fazladan set yapmıştım ondanda olabilir. aman diyim bu hareket çok kolay bir iki set daha yapıyım deme sonra 2 uzvunla kalırsın.

Merak etme hocam ben alışığım.
  • p90 biraz hafifmiş sanırım varsa p90x'i pm atabilir misin p90 da olur ayrıca
  • pm diyeceğiniz kadar torrent kullanmayı öğrenseniz...
  • ilk harekette gittiysen

sen boşver

yürüme zaten
  • Er.Ralp kullanıcısına yanıt
    Bende p90x videoları türkçe altyazıları mevcut gom ile gömdüm baktım filan iyi güzelde kardeş harbi :D adam direk 30-40 barfiksden başlatıyor programı yani 0 bi adam yapamaz biraz kondisyonu olacak başlamadan programa ben 3 ay barfiks çektim .... 20 :D ıkınırsam 25
  • aesource A kullanıcısına yanıt
    barfiks sıkıntı , doğru diyosun da

diğer hareketler o kadar sıkıntı değil

zaten o program sıfırdan başlayan biri için değil
  • 11numara kullanıcısına yanıt
    -koşmana gerek yok her videoda ısınma hareketi yaptırıyor
    -Zaten videolu program adama bakarak yapıyoruz
    -Para verme ona internette var 2 tane tambıl al kendine göre barfiks barı istersen al istersen alma ben almadım dambıllarla onun ayrı bir sırt geliştirme hareketi var onu yapıyorum
    -o sana bağlı bir şey eğer zayıfsan olabilir
  • Beyler benim özel bir diyetisyenim var gecici olarak Turkiyede normalde Amerikada. Bu sporo ilk basta o da sıcak bakıyordu fakat yurtdışında yapilan bir deney varmis. 70 kişi bu programa sokuluyor bir kismi programi bitirip bir daha yapmıyor. Diger grup ise bitiriyir programi ve tekrar bastan yapiyor. Bu yapmayan grupta yavaş yavaş kas erimesi oluyor. Olay bu yinede tercih sizin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.