Şimdi Ara

p900 mu p910i mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu hafta icinde bir telefon almak istiyorum. p900 ve p910i arasında karar veremedım.bıraz arastırdım p910i yenı olmasına ragmen p900 den daha koyu gibi. . . bu telefonlar yada esdegerleri arasından tavsiyelerinizi bekliyorum. . tavsiye ederseniz pda da alabilirim. TESEKKURLER

• arkadasim eger parana guveniyorsan (yani paran telin ederinden fazlaysa ) p910 al ustune de 512 mb hafiza karti cek kral olursun ben ikisini de kullandim p910 un farklari degmez diorlardi ama deger madem o kadar pahali ,havali tel ufak tefek artilari da onemlidir o zaman mesela tustakimi klavyesi... benim ellerim asiri buyuktur (1.95 boyundaki bir adamin ideal elleri kadar ) yine de o klavyenin rahatligi bambaska ekran rengi konusunda ayni seyi soyleyemem yanliz asiri buyuk bir etki yapmiyor esas katkisi hafiza 64 mb fazla buyuk gelmesin gozune o bile doluyor ki 16 mb naapsin birde dedigim gibi 512 mb hafiza cekersin yanina +kulaklik ceviricisi ve yeni bir kulaklik supper olur ama biraz pahali olur bunun disinda sana pda da kullanan birisi olarak pek tavsiye etmem (eger kullanim senin icin onemliyse mesela telin tutulusu durusu fln pratik sayilmaz o kadar )ama unutma ki p900 de kotu bir tel deil o da bircok teli sollayip p910 un altinda bir taht hakediyor bence son karar senin bence maddi durumuna bak ikisi de verecegin paraya deger

• arkadasim bi anlatim bozuklugu olmus kusura bakma ben pda tavsiye etmem p9xx tavsiye ederim demek istemistim
  • evet p900 ve p910 arasında ÇOk aman aman bi fark yok belki ama elbet ben bunu yaşadım karşına çıkar bi dosya resim ne bilim bişi atarsın tele açmaz gıcık olursun sana normalde basit gelen bişi çok lazım olur BİLMEM anlatabildimmi yani p910 al bence
  • aman aman diyorsun ama bariz farklar var hemde can sıkıcı türden farklar

p910i de birçok yeni kombinasyon söz konusu hem parasına bakacağın zaman böle şeylerde herzaman en son çıkan alınır yarın P920 çıkarsa onu almalısın gibi saygılar
  • pda bir süre sonra sıkabilir. p910 dururken diğerlerine hiç gerek yok.
  • bence sağlam bi pda iyidir
  • tesekkurler arkadaslar p910 i alacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: VXR

aman aman diyorsun ama bariz farklar var hemde can sıkıcı türden farklar

p910i de birçok yeni kombinasyon söz konusu hem parasına bakacağın zaman böle şeylerde herzaman en son çıkan alınır yarın P920 çıkarsa onu almalısın gibi saygılar

DİKKATKE OKURSAN CAN ALICI NOKTALARDANDA BAHSETMİŞİM saygılarrrrrr
  • arkadasim p910i al madem fiyat onemli degil, simdiden hayirli olsun
  • bencede p910 al cook iyi telefon
  • Bütçeye alakalı bence

P900i 1,005.25 YTL - Bluetooth Kablosuz Kulaklık HBH-20 Hediyeli...

P910i 1,385.10 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 15 Şubat 2005, 11:15:11 >
  • 910i kraldır..ayrıca parada sorun deil diosun..p910i yi tavsiye ederim..
  • ben p 900 kullanıyorum.çok rahat bir telefon olmasına rağmen bazı küçük ama önemli detayları atlamışlar.bence p 910 i 'ye bu konuda bakmak lazım.
    örnek :
    alarmı kuruyorsunuz ancak telefonunuz kapalıysa çalmıyor,
    gizli numara arayacaksınız,numarayı rehberden çağırıp ypamıyorsunuz,her seferinde tek tek girip numarımı gizle butonunua basmak zorundasınız.
    6600'da rahatlıkla kullandığım agile messenger burada ne yaptıysam çalışmadı.
    turkcell messenger hala bu modellerde çalışmıyor.
  • O sorunlar P910 da da var. Agile P910 çalışıyor fakat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.