Şimdi Ara

P9 lite mini hakkında soruları olan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
4.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    gps performansı nasıl hocam? Trafi gibi toplu taşım uygulamalarını sorunsuzca çalıştırsın bana yeter. İstanbula geldiğimde vazgeçilmezim çünkü bu uygulama...
  • Şarjı ilk aldığım zamanlar 8 saat civarı ekran süresi veriyordu fakat şu an 6-7 arasında seyrediyor. Belki kullandığım çok sayıda uygulamayla alâkalıdır, ayrıca hattımı Vodafone'dan Telekom'a taşıdım onunla alakası da olabilir ama birçok akıllı telefondan iyi bir pil süresine sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gps'i yoğun olarak kullanmıyorum fakat konumu hızlı buluyor ve tutarlı gösteriyor.

• normalde artmasi lazim. pilin tam performansini yakalamasi icin 4-5 sarj gerekiyor sanirim. ama hem operator degistirmissiniz, hem de daha fazla uygulama kullanmissiniz. bu şartlarda degerlendirmek zor olabilir. ozellikle 4.5 g kullanıyorsaniz operator daha onemli hale geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanalivlkn1234

Şu menüyü kontrol edebilir misiniz?

P9 lite mini hakkında soruları olan?

P9 lite mini hakkında soruları olan?

gordugum kadariyla mobil veri tasarruf modu acik kullanıyorsunuz, telefon uykudayken whatsapp bildirimleri geliyor mu sizde? ben izin verilenler listesinden whatsapp i sectigim halde mesajlar telefonu uyandırinca gelmeye basliyor?

• Çoğunlukla gelmiyor ama bazen geldiği de oluyor

• evet bende de aynı problem var, yazılımsal gibi. devre dışı bıraktım, bariz bir fayda sağlayacağını pek düşünmüyorum şimdilik.

• Huawei P9 Lite Mini ve P9 Lite 2017 modelleri arasında sizce 230TL'ye değecek kadar bir fark var mı?
    Pek oyun oynayan bi tip değilim ondan Lite 2017'ye fazla para vermek istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muko_60 M kullanıcısına yanıt
    Konunun başlarında yazmıştım hocam, o fiyata değecek farkı var ama kullanım amacınıza göre değişebilecek bir durum

• Hocam şöyle sorayım o zaman 2 telefonun kameralar arasında ve sosyal medya tarayıcı gibi uygulamaların yoğun kullanımında büyük fark oluşturur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko_60 -- 6 Mart 2018; 17:16:17 >
    Hocam ben sosyal medya ve Chrome'u yoğun kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. P9 lite 2017'nin ön kamerası bariz bundan daha iyi ama arka kameralarda pek fark yok.

• Hocam detaylı cevaplar için teşekkür ederim galiba P9 Lite Mini alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Rica ederim hocam

• arkadaşlar benim telefon güç tasarruf modunda olmasina ragmen saat basi %1-2 civarinda pil tüketiyor. arka planda calisan uygulama vs yok ve mobil veri kapalı durumda. uygulamalar yönünden bir problem oldugunu düşünmüyorum.

sizce normal mi? sizinkiler ne durumda?

• sorun vodafone'daymış arkadaşlar. operatörü değiştirince düzeldi.

• Alternatifler neler hocam o fiyata

• bir sorunum var kilit ekranı iki sayfa (kaydırma + şifreli) bunlardan birini iptal edemezmiyiz
    parmak izi kilidini kullanmak istemiyorum, ekrana çift tık daha kolay geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: babunta

bir sorunum var kilit ekranı iki sayfa (kaydırma + şifreli) bunlardan birini iptal edemezmiyiz
    parmak izi kilidini kullanmak istemiyorum, ekrana çift tık daha kolay geliyor
    Ayni şeyden ben de hoslanmadigim icin parmak izini kullaniyorum. Ilk basta zor gelmisti ama simdi alisinca cift tık daha zormus.

Sorunuza gelince, telefonun tema uygulamasındaki bazi temalarda sayfalar degisiyordu diye hatırlıyorum, ilk zamanlarda kurcalamistim biraz.

• parmak izi kilidine alışsam iyi olacak
  • çift dokunmayla uyanma ve kapanma var, kardeşim kullanıyor, güzel telefon
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.