Şimdi Ara

P45 platinum kullanan arkadaşlar yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar p45 platinum anakart ve corsair dominator 2*1 gb 1066 mhz ramleri kullanıyorum.Ama ramleri oc yapamıyorum ne kadar voltaj versemde kendi değerlerinin üstüne çıkmıyor sanırım uyum problemi var bu anakartla hangi ramleri kullanabilirim ve 1000 mhz de stabil çalışsa bile bu uyum problemi performansı etkilermi ?

SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar_ -- 17 Mayıs 2009; 19:46:41 >

• dd2 1066 ramler1 oc yapmak için anakartın 1066 üstü oc izin vermesi lazım

bazı anakartlarda yazar 1200 mhz (oc)

bunun gibi

onlarda kaliteli anakrtlar zaten
  • P45 PLATİNUM oc siz 1200 mhz destekliyo zaten
  • Dostum öncelikle yanlış anlama ancak aynı anakarttan bizim kuzende de var. Ne yaptıysak bir türlü oc ayarlarını tutturamadık. Sonunda kuzen bıktı şimdi ASUS STRIKER kullanmaya karar verdi. Bence sen de böyle bir yola gitmelisin. Anakartın tipi gerçekten güzel ama sonrası yok.
  • işlemciyi oc yaparken sorun yaşamadım tek sorunum ramlerle bundan önce ocz vardı onlarda oc olmuyodu...
    YOKMU BU ANAKARTI KULLANIPDA RAMLERLE SORUN YAŞAMAYAN!
  • Crucial tek ledli seri ile 1150 stabil kullandım. Ocz platinumu bir türlü 1066 açamamıştım ama bu kartta. Dominator lerle kullanan bir arkadaş daha vardı forumda oda 1200 civarı yapmıştı 1066lıkları
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak9006

Crucial tek ledli seri ile 1150 stabil kullandım. Ocz platinumu bir türlü 1066 açamamıştım ama bu kartta. Dominator lerle kullanan bir arkadaş daha vardı forumda oda 1200 civarı yapmıştı 1066lıkları

eyvallah hocam saol
  • arkadaşlar sormayın gitsin ya bende de mushkin xtreme performace 2*2 1066 mhz 2.1 v 5-5-5-15 ram var ama bende ne yaptıysam tutturamadım ayarları.Onun üyüznden e8400 ü 3600mhz den yukarı çıkaramıyorum biosu en son versiyona güncelledim (1.6) fakat yine aynı.Bir umut 1.7 yi bekliyorum belki bir şeyler düzelir diye...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.