Şimdi Ara

P4 3.2 64bite anakart?+lcd monitor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    p4 3.2 lga775 64bit 2mb 800mhz
    1gb ram kaç mhz olsun karar veremedim
    6600gt ekran kartı pcı-e
    19" lcd monitor Marka önerisi?
    bide asus 300watt kasa yetermi asusun hava sirkülasyonu ii diye duymuştum

• DDR 2 bellek al senin sistem resmen uçar şu anda da piyasada DDR 2 533 var sanırım.Şu anda bende 775 platformlu sistem kurdum resmen uçuyor 64 bit olmamasına rağmen.Kasa içinde hemfikirim bende asus aldım içinde extradan 2 fan var.Önden 4 usb 2.0 çıkış 2 ses çıkış,1 tane de firewire çıkışı var tavsiye ederim ama belleği DDR 2alırsan çok iyi olur
  • Asustan uzak dur derim . Aopen çok daha mantıklı bir seçim olur. Asus TA 210 kulanan biri olarak kendimi tam bir ASUS mağduru olarak görüyorum . Kasanın içi çok dar ve kullanışsız . Güç kaynağı olarak da FSP yerine o sistemde enermax veya tagan tavsiye ederim . İşlemci fanını da iyi seçersen tadından yenmez bir sistem olur .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy

Asustan uzak dur derim . Aopen çok daha mantıklı bir seçim olur. Asus TA 210 kulanan biri olarak kendimi tam bir ASUS mağduru olarak görüyorum . Kasanın içi çok dar ve kullanışsız . Güç kaynağı olarak da FSP yerine o sistemde enermax veya tagan tavsiye ederim . İşlemci fanını da iyi seçersen tadından yenmez bir sistem olur .

Bende düzeltiyim kendi yazımı benim demek istediğim Asus'un TA 250 Modeli.TA 210 nasıl bilmiyorum ama TA 250 tam alınacak kasa ama tabi herşey sana kalmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy

Asustan uzak dur derim . Aopen çok daha mantıklı bir seçim olur. Asus TA 210 kulanan biri olarak kendimi tam bir ASUS mağduru olarak görüyorum . Kasanın içi çok dar ve kullanışsız . Güç kaynağı olarak da FSP yerine o sistemde enermax veya tagan tavsiye ederim . İşlemci fanını da iyi seçersen tadından yenmez bir sistem olur .

Bende düzeltiyim kendi yazımı benim demek istediğim Asus'un TA 250 Modeli.TA 210 nasıl bilmiyorum ama TA 250 tam alınacak kasa ama tabi herşey sana kalmış.

Doğrudur tabi . Ben marka tercihimi farklı bir şekilde belirlerim . Eğer bir marka , hiç olmayacak bir iş bir model bir cihaz üretiyorsa ki ta210 bana göre o fiyatı haketmeyen en berbat kasalardan biri , diğer modellerini hiç düşünmem bile . Aopenin kasaları genel olarak daha iyi ve fiyatları da fena değil . Aopen thermaltake gibi markaları tavsiye ederim . Bu tabiki kendi görüşüm , asusa kızgınlığım yüzünden de objektif bakamıyorum haliyle .

• quote:

Orjinalden alıntı: onderion

ben iyi bir sistem kurucam
    p4 3.2 lga775 64bit 2mb 800mhz
    1gb ram kaç mhz olsun karar veremedim
    6600gt ekran kartı pcı-e
    19" lcd monitor Marka önerisi?
    bide asus 300watt kasa yetermi asusun hava sirkülasyonu ii diye duymuştum

Ekran kartı olarak leadtek 6600 gt extreme al forumda testlerine bakabilirsin 6800 gt ile kapışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Mönitör hyundai l90d+ olabilir.
    http://www.tomshardware.com.tr/display/20050706/index.html

güzel monitor
  • anakartı asusun paran varsa 955 yoksa 925x chipsetli p5 serisi bi anakart almını tavsiye ederim kasayı ne alırsan al cpu bacası olsun gerçekten intelde soğumayı çok kolaylaştırıyor asusun bacalı kasası yo sana faxconn un kasalarını tavsiye ederim monitör Sony olmalı gerçekten lcd de 1 numara. ramlarda kingstonun ddr2 533 mhz 2*512Mb olmalı hatta 4*256 da olabilir çok mühim diil. bende 3,4 lerin fiyatının ucuzlamasını bekliyorum benim 3,0 ı söküp 3,4 64bit takmayı düşünüyorum.
  • Iyi bir güç kaynağı almayı ihmal etme. 300w yetebilir, fakat riskli olur. 380w, hatta paran varsa 420w al.
  • onderion arkadaşim ben senin alacağina yakin bir sistem kullaniyorum...
    P4 630,NVİDİA 6800,2*512 SAMSUNG DDR2 + 17" samsung 730b lcd

şimdi benim sana kullanici olarak tavsiyem olucak..bence İNTEL ALMA...neden dersen intel alinca ddr2 almak zorunda kalicaksin..inan bana ddr2 ler fiyat yüksekliğinden başka birşeye yaramiyor..bence p4 640 ve ddr2ye vereceğin paraya amd 3000 64bit alip 6600gt yerine 6800 alirsan daha güzel olur..

ayrica ekran alirken dikkatli al..8MS tepki süresi,0.264 nokta araliği,1:600 kontrast,DVİ-D çıkış,300 parlaklik bunun gibi özellikleri olursa cok daha güzel olur...

güç kaynağinda düzgün bir marka aldiktan sonra için rahat olsun.bende dell kasada 350w var..dvd-rw,cd-rw,160 sata hdd,P4 630,NVİDİA 6800,2*512 SAMSUNG DDR2 hiç sorun çıkarmiyor.. yani 420w veya 480w uyduruk bir marka alacağina 350w düzgün kaliteli bir marka al daha iyi olur..

• bende asus düşünüyordum ama abit iyiymiş galiba bu arada bu bil 3dmax için kullanılacak o yuzden render hızı ve grafik önemli
    bu anakart nasıl
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81722&productid=bd7090
  • bence monitor olarak sony den uzak dur.. fazla para vermiş olursun ..

hyundai l90+
    viewsonic vx924
    nec 1970gx
    ve philips 190X5 sana önerebilecegim ii monitorler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atoprak -- 18 Temmuz 2005, 19:33:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.