Şimdi Ara

P20 PRO ORTAK İMEİ KAYDI E-DEVLETTEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar selam.Malum pasaport kayıt ücreti 500 tl oldu..E devletten 2 imei kayıt ettirilebiliyor.Şuan elimde pasaport kayıt hakkı var..P20 pro su olup kayıt ettirmek isteyenle telefonlarımızın birer adet imeisini kayıt ettirebiliriz ortak olarak.

..Böylece 500+150 pasaport ücreti 650 tl yerine 350 tl ye kaydı yapabiliriz 2 kişi.yapmak isteyen özel mesajla bana ulaşsın...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybasan -- 19 Kasım 2018; 19:31:38 >

• Süper fırsat.. Telefon almak üzereyim alana kadar eğer başka arkadaş almazsa ben talip olurum.. Hiçbirzaman 2 simkart kullanmıyorum sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pasaportun ülkeye giriş tarihi 5-8-2018 yani zaman azalıyor kayıt için ona göre..isteyen varsa biran önce halletmemiz lazım.
  • Kaç gün süresi var? 4 ay mıydı?

• evet
  • Çift sim girişi olanlarda mı 2 adet imei oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • farklı cihazların kayıtı sıkıntı olmayacak mı?
  • ironblood19 kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak ediyorum

• Zannediyorum ki olacaktır sadece 2. imei başka marka bir telefona ait olsa bile ilk kaydedilen telefon gibi görünür. çünkü imei numara paylaşımından model bilisi gönderilmyor sisteme
  • Pm attim

• Arkadaşlar birkaç kişi bu şekilde kayıt olduğunu yazmıştı daha önceden.Fakat geçen gün forumdan bir arkadaş bu şekilde olmadığını yazmıştı birileri bu şeiklde oluyor derken birinin olmuyor demesi benimde kafamı karıştırdı.
    ..Çünkü bu şekilde kendimde daha önce bir kayıt yapmadım..Ama mantıken olması lazım aynı marka ve modelde.Çünkü telefonlara imei atıldığında ve daha sonra sorgulandığında örneğin nokia bilmem ne vs şeklinde görünüyor başka bilgi olmuyor.E bu durumda ikiside P20 pro imeisi olduguna göre mantıken iki emaide p20 pro olarak görünecektir.
  • merhaba p20 pro kaydı yaptıracak arkadaş varsa bana ulaşabilir.Bana da almanyadan geldi telefon,kayıt yaptırmam gerek.Yaptıracak olan varsa yarı yarıya yaptırabiliriz.
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    alıp daha kaydetmediysen,beraber yaptırabiliriz,bende kayıt ettirmem gerekiyor...
  • Slm alykm nasıl yapalım

• arasglryz A kullanıcısına yanıt
    Slm nasıl yapalım

• Scream966 S kullanıcısına yanıt
    Numaramı mesaj olarak attım ara yada mesaj at görüşelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.