Şimdi Ara

Ozmo ve Muzzy In Gondoland'ı hatırlayan var mı? :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

O zamanlar ilkokul 3. sınıfa gidiyordum. Yıl 1998 - 1999 civarı. Hürriyet gazetesi her gün Ozmo setine ait bir kitabı veriyordu. Bunun ardından zaten küçük çocuklar için İngilizce öğrenme seti verme modası başladı. Muzzy In Gondoland çıktı ardından, biraz daha ileri seviyeydi (Tabii o yaşa göre biraz daha ileri seviye, bize göre çerez.). Her gün kitabı alıp akşamüstü okuldan dönünce televizyonda Pınar Aylin'in sunumuyla bu kitapların dersini dinlerdik. Pringles cipsleri de sponsordu yanlış hatırlamıyorsam.

Ozmo bey, renkli dünyaların adamıydı. Siyah-beyaz dünyanın adamı olan Kaptan Boot vardı bir de. Ozmo galiba burayı renklendirmek istiyordu. Kaptan "Where is my key?" diye bağırıp duruyordu.

Muzzy'ninki de İngiliz kraliyet ailesinde geçiyordu. Saat yiyordu bu sevimli yaratık. "I am Muzzy, big Muzzy!".

YouTube'da bu videolara rastlarken hatırladım bu İngilizce setlerini. O zamanlar "The chair is next to the table.", "I like eating cake." gibi cümleler kurunca seviniyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 8 Nisan 2008; 19:11:48 >

• OZMO SÜPERDİ YA SÜREKLİ OZMO RESİMLERİ ÇİZİP ODAMA ASIYORDUMYANLIZ MUZZY İ HATIRLAYAMADIM

ADIMIN OZAN OLMASI NEDENİYLE OZMO DİYE HİTAP EDERLERDİ BANA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punısher17 -- 8 Nisan 2008; 19:19:17 >
  • Renkler dünyası ve siyah beyaz bir dünya vardı Ozmo muydu o?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Renkler dünyası ve siyah beyaz bir dünya vardı Ozmo muydu o?

Evet oydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 8 Nisan 2008; 19:18:25 >
  • E nerde Pınar Aylin'in sunduğu kısımlar internette yok Yüklesenize

Bir de Hürriyet değil Sabah veriyordu program da atvdeydi

MagicEngish olanı Hürriyet veriyordu herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 15 Kasım 2020; 19:54:19 >
  • Yanlış hatırlamıyorsam ilk kez orta 3 de İngilizce dersi görmüştük bu Muzzy ve Ozmo videolarini izlettiği oluyordu öğretmenimizin. Aklımda hem öğretici hemde eğlenceli olduğu kaldı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muzzy şu saat yiyen yeşil tüylü yaratık değil miydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.