Şimdi Ara

____ÖZLEDİM VALLA___ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ozenc_ozenc

sen buraya videosunu koysan bile ben inanmıyorum inanmıyocagım boyle bir olaya

Arkadaş başkasının yüksek level'li bi character'i olmasını kıskanıyor..
  • BEYLER SU AN ADAM CEVAP YAZDI VE BEN BU CHARI SATIN ALDIM DEDİ KİMDEN DEDİM BEŞİKTAŞ TA ENTEL-NET CAFE DEDİ HALBUKİ BEN ANKARA DAYIM
  • hackliyip 80 e kimse satmaz lwl düşürür
  • RIZAAAAAAAA
    (ziyanın emmi oğlu)
  • kim hackli charı 80 e kasar
  • bndede oldu bi arkın evinde kalmıştım orda ko oynuyodum onra eve gittim pc yiaçtım ko ya girdim adres gitmiş arka sordum oda bilmem dedi lant olsun dedim bn yeni char açtım sende öle yap
  • Bence de kimse hacklenmiş charı kasmaz.Eğer ortada satın alınmış bir char varsa maili ve gizli soru-cevabı ile beraber yapılmıştır alışveriş.Sen bahsettiğin int.cafede id ve passı kaptırdıysan bile mailini kaptırman pek akıl karı değil.Hadi mailini kaptırdın onunda gizli soru ve cevabına ne oldu?Hikaye az çok şaibeli gibi ama gene de doğru ise anlatılanlar öncelikle mailinin gizli sorusu ve cevabı ile şifreni değiştir.Mailini kurtar önce.Ardından charın şifresini değiş.
  • biraz hikaye şaçma
    çelişkili ifadeler
    ama eğer gerçekse geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: KobeİsBacK

aLTTan aLın Yeni Üye oLmu$ Biraz Post Ka$$ın Hikaye GüzeL

sen ondan sonra üye olmuşsun laf atıosun anlamıorum sizi ben arkadaşlar ya
  • boyle bir sey ortaya koydugun için ortaya cıkarıyon boyle bir konuyu al işde kendini karıyla kızla avutuyon belli halinden
    quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

quote:

Orjinalden alıntı: ozenc_ozenc

sen buraya videosunu koysan bile ben inanmıyorum inanmıyocagım boyle bir olaya

Arkadaş başkasının yüksek level'li bi character'i olmasını kıskanıyor..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.