Şimdi Ara

Özgür Kirazcı ve PS İletişim Ekibi Ropörtajı Dosya Konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
12.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: hakanceken

quote:

korsana karşıyız dıyosunuzda ozamn oyun fiyatlarını en fazla 50 tl yapsınlar gideyim günde 1 oyun alayım
    Kuzey Amerika'da bile oyun fiyatları 50-60 dolar civarında...

Her oyunmu? eski oyunların fiyatları avrupada 14 dolar vs oluyor türkiyede yerinde sayıyor

Killzone 2 d&r'de 22 tl
    Assassins creed 29 tl.

50 tl diyen arkadaş bu ülkemizin para birimi Euro ile eş değer olsa 60 tl'ye alabilirdin.

• Bana kalırsa ilk yapılması gereken Ps3 ün ana menüsünün Türkçe olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Özgür Kirazcı ya yanlış bilgilendirildi yada yalan söyledi çünkü dediğim gibi korsan kullananlar PSN'e rahatça girebiliyor.

yani bosunamı orjınal alıyoruz anlamadım Sony nasıl olurda hala bedava oyun ındırıp oynayanları banlamaz xbox360 bunu cok ıyı basardı ve cogu oyunda orjınal oyun satma rekorları kırdı mıllet enayımı madem acıklama yapılsın herkes kırdırsın ps3 unu bedava ya oyunları oynayalım inanılmaz bırsey bukadar zamanda hala sonuc alamamaları

Ayrıca Kirazcıya sorsaydı Ropörtajı yapan arkadas neden Killzone 3 un tv gazete billboard reklamları yapılmadı dıye Özgur k. kendısı soyledı ılk 2 haftada oyun satısı bellı olurdıye kendısı TEMINAT VERDI sukadar satacaz Turkçe oyun olsun dıye pekı neyaptı? Avrupada 2hafta oncesınden reklamlar verılırken tvde tanıtılırken bırak reklamı en kucuk bır duyurusuna bıle rastlamadım bıllboard gazte vss yazık yanı reklam olayı cok degıstırır 3 satacagınıza 10 satarsınız ard arda Turkce oyunların gelmesı guzel tebrık eerız ancak bındıgınız dalı kesmeyın Özgr Kirazcı nasıl olurda ps3 un en ıddalı oyununa REKLAM yapamazsınız akıl mantık almıyor bır kısıde sormuyor ne bsc ne konsolussu ilginç...

• quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Özgür Kirazcı ya yanlış bilgilendirildi yada yalan söyledi çünkü dediğim gibi korsan kullananlar PSN'e rahatça girebiliyor.

yani bosunamı orjınal alıyoruz anlamadım Sony nasıl olurda hala bedava oyun ındırıp oynayanları banlamaz xbox360 bunu cok ıyı basardı ve cogu oyunda orjınal oyun satma rekorları kırdı mıllet enayımı madem acıklama yapılsın herkes kırdırsın ps3 unu bedava ya oyunları oynayalım inanılmaz bırsey bukadar zamanda hala sonuc alamamaları

Ayrıca Kirazcıya sorsaydı Ropörtajı yapan arkadas neden Killzone 3 un tv gazete billboard reklamları yapılmadı dıye Özgur k. kendısı soyledı ılk 2 haftada oyun satısı bellı olurdıye kendısı TEMINAT VERDI sukadar satacaz Turkçe oyun olsun dıye pekı neyaptı? Avrupada 2hafta oncesınden reklamlar verılırken tvde tanıtılırken bırak reklamı en kucuk bır duyurusuna bıle rastlamadım bıllboard gazte vss yazık yanı reklam olayı cok degıstırır 3 satacagınıza 10 satarsınız ard arda Turkce oyunların gelmesı guzel tebrık eerız ancak bındıgınız dalı kesmeyın Özgr Kirazcı nasıl olurda ps3 un en ıddalı oyununa REKLAM yapamazsınız akıl mantık almıyor bır kısıde sormuyor ne bsc ne konsolussu ilginç...

Güzel noktalar yakalamışsın

Şimdi bu bir ropörtaj ama bir tarafın istediği yönde bir ropörtaj . Ropörtajı yaparken verilen cevaplara göre o an bu tür durumlara karşı hazırladığın sorular olur yada doğaçlama orada soruyu sorarsın tabi büyük olasılıkla bunların hiçbiri bazı nedenlerden dolayı yapılmamış yada yapılamamıştır. Korsancılar banlandı denildiği anda böyle birşey yok Özgür Bey oynuyorlar ve orijinal kullananlar bundan rahatsız süreç ne olacak gibisinden bir soru sorulmalıydı çünkü gerçek bu. Özgür Kirazcı belki yanlış biliyor ki bunun ihtimali çok ama çok düşük o zaman geriye kalan bunu söylemek zorundaydı kalıyor.

Kz3 reklamları konusundada haklısın peki bununla ilgili neden sorular sorulmadı cevabı yukarıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 14 Mart 2011; 23:12:46 >

• quote:

quote:

quote:

Şimdi bu bir ropörtaj ama bir tarafın istediği yönde bir ropörtaj . Ropörtajı yaparken verilen cevaplara göre o an bu tür durumlara karşı hazırladığın sorular olur yada doğaçlama orada soruyu sorarsın tabi büyük olasılıkla bunların hiçbiri bazı nedenlerden dolayı yapılmamış yada yapılamamıştır. Korsancılar banlandı denildiği anda böyle birşey yok Özgür Bey oynuyorlar ve orijinal kullananlar bundan rahatsız süreç ne olacak gibisinden bir soru sorulmalıydı çünkü gerçek bu. Özgür Kirazcı belki yanlış biliyor ki bunun ihtimali çok ama çok düşük o zaman geriye kalan bunu söylemek zorundaydı kalıyor.

Kz3 reklamları konusundada haklısın peki bununla ilgili neden sorular sorulmadı cevabı yukarıda

O an doğaçlama sorular soruldu. Önceden roportaj yapabilecegimizi tahmin etmiyorduk, onun icin hazirlik yapamadik.

@themarjinals:

Depremden çok daha önce yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Mart 2011; 0:04:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

quote:

quote:

O an doğaçlama sorular soruldu. Önceden roportaj yapabilecegimizi tahmin etmiyorduk, onun icin hazirlik yapamadik.

@themarjinals:

Depremden çok daha önce yaptık.

umarım bir sonraki ropörtajda asıl sorulması gerekenleri sorarsınız iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 15 Mart 2011; 0:19:37 >

• "PS: Bu konuda Sony Computer Entertainment dünya çapında ciddi girişimlerde bulundu. Dünyada bir çok oyuncuya bu konuda bilgilendirmeler yapılıyor.Kopya yazılım kolayca tespit edilebiliyor. Sony, sistemde kayıtlı bütün kullanıcıların ne tür ürün kullandığından haberdar."

Birileri çıkıp Ana'sının Baba'sının hayrına korsan yazılım yapıyor, kara kaşlı kara gözlü - sarı saçlı yeşil gözlü insanlar yükleyip korsan oynasınlar diye, sony de ciddi girişimlerde bulunuyor, helal sana sony iyi girişimlerde bulun, kolayca tespit et.
  • Gerçekten KZ3 110 TL verene kadar korsan olarak alınması daha mantıklı oluyor. Yap 50-60 TL o zaman gör satışlar nasılda biranda patlıyor.
  • oyun fiyatları kesinlikle düşmeli...
  • şimdi bir oyunu 100 tlye almak var birde 30 oyunu 100 tlye almak var.
    ayrıca kimse banlanmıyor
  • bravo size
  • her psp sahibi orjinal oyun oynamayı hak ediyor
  • BSC EN CAN ALICI BİLEREKMİ SORMADIN BİLMİYORUM AMA EN ADİ BİR MP3 ALIYORSUN MENÜSÜ TÜRKÇE 800-900 TL VERİP PS3 ALIYORSUN AMA MENÜ SEÇENEKLERİNDE TÜRKÇE YOK NASIL BİR İŞTİR ANLAMADIM BİZİ BİR HİÇ SAYIYORLAR RESMEN BU KONUYA NİÇİN EĞİLMİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

BSC EN CAN ALICI BİLEREKMİ SORMADIN BİLMİYORUM AMA EN ADİ BİR MP3 ALIYORSUN MENÜSÜ TÜRKÇE 800-900 TL VERİP PS3 ALIYORSUN AMA MENÜ SEÇENEKLERİNDE TÜRKÇE YOK NASIL BİR İŞTİR ANLAMADIM BİZİ BİR HİÇ SAYIYORLAR RESMEN BU KONUYA NİÇİN EĞİLMİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM

yeni çıkan oyunlarda artık türkçe dil opsiyonu var. yeni çıkacak olan konsollara da ilerliyen zamanlarda gelir.
  • Aynen türkçe yapsın önce yoksa kopya oynayın arkadaş nerde hizmet çok fazla ps3 kullanıcısı var türkiyede bir okadar da wow ve diablo oyuncusu hani türkçe bunlar adam olması için aklını başına devşirsinler Tr çıkan oyunlar nasıl satıyor orjinal baksınlar ben orjinalden yanayım ama hizmet olursa.. hizmet yok para vir türk oyuncularına olmazki canum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.