Şimdi Ara

Özel yapım ASUS a UV boya takviyesi !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saolsun Pitbull_seyfi benim yerime resimleri vermişti, dün uv takviyesi ile biraz değişiklik yaptım, bakalım kasamın son halini beğenecekmisiniz?
    (Ön panelle ilgili değişiklikler yapacağım, fakat nasıl birşey yapayım bir türlü karar veremiyorum)

• gri olan kısım kalsın elleme beyaz olan kısmını ise siyah folyo ile kapla veya siyaha boya cd romlarınıda tabi beyaz şık bir görüntü vermemiş açıkçası siyah vernikli sprey boya kullan
  • bence hiç elleme böyle çok güzelll ama yinede boyamak istiyorsan arkadaşın dediği gibi gri kısımlar kalsın beyaz kısımaları siyah spreyle boyaa
  • super olmuss kardes
  • sen boyayı içinemi kullanacaksın dışınamı anlayamadım açıkçası uv boya demişsin ama uv boya dışarıya kullanma pek bir anlamı olmaz ama içeri kullanacaksan yanin kasanın iç kısmına kullnacaksan duck henkel neon boyalar var tanesi 9 ytl felan ondan al derim içni mavi renge boyarsan gerçekten süper duracak
  • süper olmuş
  • iç kısım gayet güzel olmuş.eline sağlık
  • yan tarafı tamamen pleksi olarak nasıl yaptın biraz anlatrmısın altında ve üstündeki soketleri falan nasıl yaptın eline sağlık uv boya süper olmuş
  • süper oLmuş
  • mütiş
  • good good very good.
  • Süper olmuş Gerçekten Hoş Duruyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.