Şimdi Ara

Özel Röportaj - Türk Yapımı İlk MMOFPS Oyunu Zula İle Tanışın (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    yok zaten
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Hiç vermiyo hiç bir oyun s2: Son silah havası vermez zaten silah kullanımı azcık benziyor ama diğer şeyler hiç benzemiyor
  • Okadar da güzel değil bence s2:son silah gibi bir oyun olmaz bidah silah kullanmı azcık benziyor ama aynı keyfi vermiyor beklediğimden oyun daha güzel ama geliştirilmeli ama oyuna para yüklediğinde daha güçlü oluyosun bu oyunda böle giderse wolfteam gibi hacklerle ve oynanmaz hala gelcek bakalım inşallah böle hackler çıkmaz türk oyunu olduğu için türklerin pek fazla hack yapçağını düşünmüyorum ama bazı insanlar yapıyor oyun avrupaya açıldığı için hack koruması üst düzey cs:go gibi olursa mükemmel olur turnuvalar filanla oyun iyice büyür inşallah cs:go gibi ilerler oyun ama pek zannetmiyorum.

Güzel Bir Türk Oyunu Zula
  • ARKADAŞLAR NEDEN ELEŞTİRİ YAPIYONUZ İLK FPS TÜRKİYENİN OYUNU HELAL OLSUN DİYECEMİZE YOK ÖYLE YOK BÖYLE ARKADAŞLAR ÖVÜNMEMEİZ LAZIM ELİN GAVUR İBNE YAPIYOR RUS YAPIYOR BİZDE TÜRKÜZ ANLAYIN BİRAZ İNCELERE
  • Böyle saçma bir oyun olmaz. Parayla oynatıyor resmen, Oyun bedava ama silahlar berbat , parayı veren silahı alır kazanır mantalitesinde oyun yapmışlar.. Bizden bir halt olmayacağını buradan anlıyorum. Steam'deki yorumlarına bakın anlarsınız pay to win. diyorlar.

Ver 10 liraya 20 liraya bu oyunu , silahları da level sisteminde ver. Al sana kral gibi oyun. Yok ama her Türk gibi önce parayı vurma sevdası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 27 Mart 2017; 4:21:32 >
  • Steam den oyun kaldırıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden steamden uçtu oyun. Çok kötü oldu bu bence. Sebebini bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.