Şimdi Ara

ÖZEL RENAULT SERVİSİ ARIYORUM. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
6
Favori
26.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de reno 9 rni 97 model araba var.Bosh car sevise soktum yarın teslim alacağım.Değişenleri ve fiyatlarını yarın burda yazacağım umarım yardımı olur.
    Saygılar.
  • İzmir'de, gerçekten kaliteli iş yapan, işinin ehli ve fiyatlandırmada fazla uçmayacak özel Renault servisi söyleyebilir misiniz arkadaşlar?

Sanayi girişinde (Stadyum metroya doğru giderken), Seçkinler Renault var ama orası da full, sıra gelmiyor...
  • renault olarak yedek parça ithalatı yapıyorum parçalarda sana yardımcı olabılırım belki 0535 557 24 87 ulaşabılırsın bu herkez içinde gecerlidir
  • Herkese merhaba. yaklaşık 4 ay önce ilk arabamı aldım(98 model Opel). İstanbula yeni taşındığımdan fazla çevrem yok dolayısıyla tamirci tanıdığımda yoktu. Bu forumu okumuştum Dede56'nın tavsiyesiyle Ke-İr Oto( Kenan Usta'ya) ya gittim. Kenan Usta gördüğüm kadarıyla çok dürüst bir usta ve işinin ehli. Arabayı götürdüğümde kaputunu açtı ve kulaklarını kepçe yapıp motoru dinledi:). Motorun sesinin orjinal kmsi ile aynı olmadığını söyledi. ( Aracımın kmsini düşürmüşler benden önceki sahipleri). Sonra benide alıp tecrübeye çıktık. Neresinde arızaları olduğunu izah etti. Ben arabamı bırakıp işe gittim. İşteyken cepten arayıp değiştireceği parçaları söyledi. Orjinal ve yan sanayi parça fiyatlarını verdi. Hangi parçada orjinal hanginde yan sanayi kullanmanın avantajlı olduğunu izah etti. Arabamı almaya gittiğimde değiştirdiği tüm parçaları gösterdi. Masraf olarak gözden çıkardığım paradan daha azına arabamı yaptırdım. Çok uzun yazdım farkındayım ama insan doktorunu ve tamircisini iyi seçmeli. sanırım ben tamircimi buldum darısı başınıza. Sanırım Dede56'ya ve bu foruma teşekkür etmeliyim. Gitmek isteyenlere. Ke-İr OtO: Teknikoto sanayi sitesi. 9. Blok No: 234 Cevizlibağ/ Topkapı 212 482 17 31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bafra55.5 -- 23 Haziran 2010; 20:38:23 >

• bende izmirde bir servis arıyorum siz buldunuz mu acaba??
  • bağcılar güngören sanayi sitesinde 17 BLOK NO : 48-50 BAĞCILAR GÜNGÖREN SANAYİ SİTESİ HER TÜRLÜ ARAÇINIZI SORUNUSUZONARIM YAPILIR.Uzman, sanatkar, bilgi ve beceri seviyeleri yüksek kadromuzla her zaman temiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Oto bakım, onarım da cazip fiyat ve kredi kartıyla ödeme imkanı sunuyoruz. Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz ile kaskolu araçlarınıza ücretsiz garantili onarım yapılır.http://www.gencoto.net/ SİGORTALARLA ANLAŞMALIYIZ.TELEFON NUMARALARIMIZ 0212 549 12 84
  • Ankarada arıyan falan varsa önereyim;
    Dr-Renault var ivedikte, Renault cotech..
    Web sitesi
    www.Dr-Renault.com

İletişim bilgileri;

Renault Cotech Rasim Akgül

Tel: 0(312) 394 82 92
    0 532 613 03 14
    Adres:
    İvedik Organize Sanayi Bölgesi
    563. Sokak No: 105 İvedik OSB / Ankara (Eski bu, sokak adları değişti)
    1323.Cadde 1518.Sokak No 105 İvedik OSB / Ankara (Yenisi bu)

Renault'un çözülmeyecek arızası yoktur, çözüm bizde Dr-Renault..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4TT4CK4N -- 9 Nisan 2012; 15:17:44 >
  • Açıkel Renault Servis'ten uzak durun. Çakalın önde gidenleri...
  • Mersin'de Bilenler Renault bu konuda çok iyi bekleriz...

http://www.bilenlerrenault.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaykun

downahar kardeş, ben anadolu yakasında oturuyorum, yazarmısın lütfen ustanın yerini ve adresini, benimde bakımları yaptırmak için ekonomik ve iyi bir ustaya ihtiyacım var. direk adres verirsen çok işimize yarar.

Bostancı Oto Sanayi içinde Büyükdere Oto var Renault özel servis. Zafer ve Uğur ustalar. Haftasonu gittim, gayet titiz çalışıyorlar. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortt

samsun veya kastamonuda servis önerebilecek birisi var mı?

• İzmirde özel reno servisi önerisi olan var mı?

• Millet ya servisinden hiç memnun değil yada o kadar memnun ki kimseye anlatmıyorlar, kendilerine saklıyorlar.

Yapmayın arkadaşlar hepiniz yetkili serviste mi yaptırıyorsunuz?
  • Bende önümüzdeki hafta nasipse eskişehire Clio araç almaya gideceğim.Yetkılı servısı ardım ekspertız yapıyormusunuz dıye adam 300+kdv istiyor.Eskişehirde ekspertiz yaptırabıleceğim,Tavsiye edebileceğiniz özel servis varsa çok sevinirim.
  • Anadolu yakası, Ümraniye Kadosan da güzel bir usta var.
    Ben son bakımı ve araçtan gelen bir sesi 5 dklık sürüşte bulup gidermişti. (Yeni olmasına rağmen, orjinal olmayan fren balataları imiş).
    Ayrıca bakım sırasında, ön tekeleri tutan bazı vidaların tam sıkılmadığını (adını bilmiyorum) fark etmişti.

İstersen adresini ve telefonunu yazabilirim.
  • Evet beyler yok mu avrupa yakasinda avcilar beylikduzu florya sefakoy civarinda güvenilir bir ozel servis.

Yetkili servisler isi abartti 150 liralik parcaya iscikik haric 450tl istiyorlar.
    Düzgün bi ozel servis bulmak sart oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: reew

Evet beyler yok mu avrupa yakasinda avcilar beylikduzu florya sefakoy civarinda güvenilir bir ozel servis.

Yetkili servisler isi abartti 150 liralik parcaya iscikik haric 450tl istiyorlar.
    Düzgün bi ozel servis bulmak sart oldu.
    Topkapı cevizlibağ teknik oto sanayi sitesi ke-ir oto ya git ...pişman olmazsın yıllarca ailem bu işi yaptı o yüzden iyi bilirim kendi aracımı ne zaman başka yere götürdüm sıkıntı yaşadım...git bi baksın ne alınacaksa sen al karşısında parçacı var aksarayla fiyatlar yakın gerçekten uygun yıllarca boşa oradan aksaraya gitmişim ara parçacın varsa fiyat al dediklerini karşı dükkandan al sadece işçilik için anlaş pazarlığınıda yap üstad dükkan sahibi yazlığında son demlerinde kenan bey ama yetiştirdiği ustalardan memnunum kalfasıda çok beyfendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 6 Ağustos 2014; 22:43:00 >

• Avrupa yakası için değil ama Anadolu yakasında Ataşehir İlçesi Bostancı da Tek Oto Servisi önerebilirim. Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen, Renault, Ford marka araçlara oto servis hizmeti veriyorlarmış. Düzgün iş yapıyorlar. İnternet sitelerinden çalışma şekillerine, işyerini ve çalışanları görme şansınız var.

www.tekotoservis.com

Ataşehir Bostancı Renault Servis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamers_57 -- 1 Mart 2016; 15:36:50 >

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Hayırlı günler hocam. 2010 Laguna aracım var, garantisi vs. dolduğu için yetkili servise götürmeyi düşünmüyorum. Acaba aracımı bahsettiğiniz ustaya götürsem ilgilenir mi ?
  • ebucendel kullanıcısına yanıt
    Üstad selamlar ilgilenir mi ne demek işi bu işine gelmezse yaptırmazsın bende işçiliği iyi diye gidiyorum deilse en ufak sıkıntı olsa işim olmaz ama şu kadar söylüyüm bu konuda tecrübelerim reno forumlarındada yazılarımı görürsünüz şu kadar diyim istanbulda baykan kardeşler ve keşr hariç özel reno servisine götürmem ve nr hikmetse ikiside aynı yerde keir otoya sabah eşimin aracını triger baskı ve rutin balkımı için bıraktım hatta bugün giderseniz akşam bende oradayım aracı alıcam
    Murat hocanın selamı ile geldim diyin yeterli diye düşünüyorum onlara yolladığım onlarca aile ferti ve arkadaşım var hepsi artık onlara gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 19 Nisan 2016; 11:33:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.