Şimdi Ara

Özel ders öğrencisi bulamıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Özel ders öğrencisi bulamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2160 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, uzun süredir özel ders için arayıştayım ancak hiçbir öğrenci bulamadım. İstanbulda yaşıyorum, Marmara Üniv PDR 3. sınıf öğrencisiyim. Uygun fiyata ilkokul ve ortaokul öğrencilerine İngilizce ders verip ödevlerine yardımcı olmak ve dili konuşarak öğretmek istiyorumBen dili ezberleyerek değil onla iç içe olarak öğrendim ve bu şekilde öğrenilmesi gerektiğini savunurum. Erasmus ve yurt dışı tecrübem var.

1- Tavsiye ettiğiniz bir yol var mı? ( internette ne varsa taradım )
    2- Çevrenizde vb. böyle bir ihtiyaca sahip birileri var mı?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Yüzbaşı
    561 Mesaj
    bu konuda 0 dan 1 gitmek 1 den 100 gitmekten zor çünkü dalga misali çevreye sürekli yayılıyor sende eş dost etrafında kim varsa söyle öyle olur bu işler

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
    - Bilgisayar Mühendisi -
  • Yarbay
    2160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stuff2

bu konuda 0 dan 1 gitmek 1 den 100 gitmekten zor çünkü dalga misali çevreye sürekli yayılıyor sende eş dost etrafında kim varsa söyle öyle olur bu işler

Valla o 0 dan 1 öyle zor ki hala olmadı. Her yere haber saldım
    |
    |
    İllegal bir yöntem ama ilk okulların çevresine a4 kağıdına ders verebileceğiniz kategorileri ve telefon numaranızı yazıp yapıştırabilirsiniz.Fakat eğer varsa kıyıda köşede tuşlu telefonunuz kontörlü bir hat alıp yapmanız daha sağlıklı olacaktır çünkü sapıklar veya orda ki çocuklar sizi boş yere arayıp rahatsız edebilir.

Orijinalden alıntı: Evil_Miyu

İllegal bir yöntem ama ilk okulların çevresine a4 kağıdına ders verebileceğiniz kategorileri ve telefon numaranızı yazıp yapıştırabilirsiniz.Fakat eğer varsa kıyıda köşede tuşlu telefonunuz kontörlü bir hat alıp yapmanız daha sağlıklı olacaktır çünkü sapıklar veya orda ki çocuklar sizi boş yere arayıp rahatsız edebilir.

Bunun illegal kısmı nedir yaptırımı ne oluyor?

İzinsiz tanıtım kağıtlarını devlet alanlarına veya özel mülklerin içine ya da dışına , tabelalara yapıştıramazsınız.Cezai yaptırımı nedir onu bilmiyorum fakat araştırabilirsiniz.
    |
    |
    Jiraiya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şikayet ettim
    altındakini de şikayet ettim

ayıqqqqs
    |
    |
    dhuser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Evil_Miyu

İzinsiz tanıtım kağıtlarını devlet alanlarına veya özel mülklerin içine ya da dışına , tabelalara yapıştıramazsınız.Cezai yaptırımı nedir onu bilmiyorum fakat araştırabilirsiniz.

mahallende tanıdığın dükkan sahiplerine söylersin camlarına asarlar ilanı reklam panolarına asarsın
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.