Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Özel bir siteye bağlantı sorunu

18
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Özel bir siteye bağlantı sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Selam arkadaslar
    Nokia'nın sitesinde bir bölüm yer alıyor.Cep telefonuna MMS-GPRS ayarlarını gönderebiliyoruz.Ancak bu ADSL bağlantısı olan cafelerde açılmıyor.Bunu çözümlemiz icin neler yapılması gerekir.yardımınızı bekliyorum.
    http://www.nokia-asia.com/nokia/0,,46734,00.html sitesinde açılıyor.

|
    |
    Evet yaa gercekten cok ilginc ben de ne oldugunu anlayamadım ama cafede ADSL oldugunda tıkladıgımızda acılmıyor.Hatta cafe sahibi arkadas da ttnet'i de actı yine sitede o gprs ayarlarının gonderildigi sayfa acılmıyor.Bir bilen yok mu hakikatten bu olayı
    bi denesenize arkadaslar
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    245 Mesaj
    sayfada gprs ayarlarının gönderildigi sayfa da acılıyor mu.Cunku ben de de sayfa acılıyor ama o bölüm acılmıyor.
    |
    |

yani bu sayfanın acılıyor olması önemli.acılmıyor çünkü ADLS ile baglantıların cogunda
    |
    |
    |
    |
    Bahsi geçen konuyu CeBIT te TT standında 45 dakika tartıştık ve anlattık,teknik ekipten biri baya ilgilendi ama neticeye ulaşamadık yada sorunun ne oldugunu anlatamadılar.Süperonline tabanlı ADSL kullananlar açabiliyor.(illede acmak istiyorsanız proxy kullanmanız gerekiyor <<195.134.113.242 PORT:80>>örnek proxy ile açıldı,bilginize..)
    |
    |
    10 Mesaj
    Gercekten biz de arkadaslarla tartıştık bu olayı çözemedik.Proxy örneğini denediğimizde de açılmadı.Ama sanırım Superonline dediğin gibi açıyor..
    Zor bir konu
    |
    |
    arkadaşlar buldum.TElekom kaynaklıymıs..Superonline kullanıcıları ıcın zaten sorun olmuyormus.
    cok işimize yarar bir site
    |
    |

bu bahsi geçen linl bende açılıo 256 adsl var...

|
    |

GALATASA|RA|Y
  • Teğmen
    245 Mesaj
    ben bu işi anlamış değilim arkdaşlar.Network internet diye foruma da yazdım ancak tam açıklama alamadık kimseden.
    |
    |
    Arkadaşlar bu konu benimde canımı sıkmıştı.. Ce CEBIT fuarında TT standına gidip durumu anlattım.. Bana "2 mb internet var herşeyi açarız burada" diyerek hava yaptılar.. Ama sonra giremediler:):) Komut satırına girip ping falan atmak gibi saçma işlere giriştiler çok komikti:):) Sonra görevli bana mail adresini verdi, bana mail at inceleyelim dedi.. Mail attım ama halen tık yok.. Daha sonra yunanistana ait bir proxy girdim ve sayfa açıldı hahaha... Rezil olmuşlardı:):)
    |
    |
    Gercekten ping olayı çok komik kaçmıştır.zira bu sitenin açılmaması pingle pungla olacak iş değil:)
    |
    |
    ben her iki linke de verilen sayfaları açabildiğime göre cafe olsa gere?
    |
    |
    2500+@3200+(1.5V) - CM X-dream@2000rpm - Soltek Golden Flame - Tornado gf4 mx440 (128bit) - samsung 80gb 8mb cache 7200rpm - maxtor 80gb 7200rpm - lg dvd - tdk 4x dvd-rw - Zoltrix Nightingale pro 5.1 - cosonic 5.1 kulaklık - 107e5 - inca adsl modem - creative webcam nx pro 2
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Ben de denedigimde acılıyor.ancak arastırdıgımıza gore cafe'lerde ADSL baglantısında acılmıyor.5-6 cafe'de bu şekilde.bu neden oluyor çözemedik zaten.
    Bunun dışında TTnet bağlantısında da olmadı.
    |
    |
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_1306166/tm.htm
    kolay gelsin...
    |
    |
    |
    |
    http://www.internethaber.com

dünden beri açılmayan site, bu yazıyı yazdıktan bir saat kadar sonra açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehliz -- 27 Kasım 2004, 5:23:17 >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,447
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.