Şimdi Ara

Özdebir Türkiye Geneli YGS 1. Denemesi 29 Aralık 2013 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
6
Favori
11.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CEVAP ANAHTARI:http://ozdebir.org.tr/ss/_2013_dgs2_ca.pdf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fen b. dershanesine gidip kitapçığımı istesem verirler mi acaba

• puanlar nasıl ?

türkce 29d 9y
    mat 26d 5 y
    sosyal 218y
    fen 23-13(2-3 dikkatsizlik)..

ygs 332.. berbat..

• Türkçe:25net
    Sos:20net
    Mat:33net (hepsini yaptım ama hastaydım ful işlem hatası olmuş :S)
    fen:hepsini hatırlamıyorum ama 26-27 falan (full dikkatsizlik kaldırma kuvveti bile yanlış :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredemir3535

puanlar nasıl ?

türkce 29d 9y
    mat 26d 5 y
    sosyal 218y
    fen 23-13(2-3 dikkatsizlik)..

ygs 332.. berbat..

Ne güzel.

Keşke bu netlere sahip olsam.
  • - Türkçeden 40 doğru yapmışım. Bana zor gelmişti Türkçesi. 40 çıkaracağımı sanmıyordum. Töder ve Zaman 8'den sonra 3. 40'ım bu seneki.

- Sosyalde 1 yanlışım var, gerisi doğru. Hiç beklemiyordum bunu yalnız. Tarihte ilk 5 sorudan, 4'ünü işaretlemişim emin değilim diye, 4'ü de doğru çıktı. Coğrafyam iyi geçmişti tarihe göre ama 1 yanlışım oradan geldi. Felsefede güzelin hangi özelliğine değinilmiştir sorusunda zorlanmıştım. Onun bir altındaki monarşi sorusundan da emin değildim. Doğru çıktılar. Şu ana kadarki en yüksek sosyal netim 36.50'tu.

- Matematik bölümü için dün bir şey yazmıştım ama soruları tam hatırlamadığım için silmiştim. Problem soruları Zaman'dakiler gibi uzun ve zor anlaşılır değildi. Pek kaliteli de değildi sanki, daha çok problem harici olan kısımlardan zorlamışlardı. O yüzden bence ölçücü bir matematik sınavı değildi. Geometrisi zorcaydı.

- Fenden 5 soru yapmıştım. 3 doğru 2 yanlış geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armasova -- 30 Aralık 2013; 18:46:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

üzülmeyin arkadaşlar kısmetse özdeiki'de düzeltirsiniz..

arada bir nefes alıyon değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

üzülmeyin arkadaşlar kısmetse özdeiki'de düzeltirsiniz..

arada bir nefes alıyon değil mi?

yanlış kişiden alıntı yapmışssın heralde bir üsttekindendi
  • TR 1y1b ( En basit sorular, kirmizinin niteleme sifati olduğunu ve u dönüşü yapmanin emredici anlatim olmadiğini düşünerek yanliş yapip boş birakmişim)
    mat 2y1b (birini yanliş işaretledim, 123..n diye giden soruda t ve s nin isim olduğunu anlamayip boş biraktim, diğerinde de -1 yerine 1 değer vermişim.
    fen 5y( kimya rezaleti ve fizikte yanliş işaretlediğim sorunun sonucu)
    ve sosyal, 11y 1b tarihin yarisi yanliş, corğafyada ciddi konu eksiği var haydi hayirlisi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntas

TR 1y1b ( En basit sorular, kirmizinin niteleme sifati olduğunu ve u dönüşü yapmanin emredici anlatim olmadiğini düşünerek yanliş yapip boş birakmişim)
    mat 2y1b (birini yanliş işaretledim, 123..n diye giden soruda t ve s nin isim olduğunu anlamayip boş biraktim, diğerinde de -1 yerine 1 değer vermişim.
    ve sosyal, 11y 1b tarihin yarisi yanliş, corğafyada ciddi konu eksiği var haydi hayirlisi)

Mezun musun hocam ? Çok iyi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Hasta

quote:

TR 1y1b ( En basit sorular, kirmizinin niteleme sifati olduğunu ve u dönüşü yapmanin emredici anlatim olmadiğini düşünerek yanliş yapip boş birakmişim)

Yok hocam 12. sinifim.
    Geçen sene 1200lerde olmuştum özdebirde
    bakalim bu sene ne olacak bu civarda yapan birkaç arkadaş var ama öğrenemedim pek fazla kişi.
    Senin nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntas -- 30 Aralık 2013; 19:29:14 >

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam 12. sinifim.
    Geçen sene 1500lerde olmuştum özdebirde bakalim bu sene ne olacak bu civarda yapan birkaç arkadaş var ama öğrenemedim pek fazla kişi.
    Senin nasil?

Ben de 12 yim de benimki gerçekten kötü bir sonuç. Günde kaç saat çalışıyorsun ? Dereceye girersin bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam 12. sinifim.
    Geçen sene 1500lerde olmuştum özdebirde bakalim bu sene ne olacak bu civarda yapan birkaç arkadaş var ama öğrenemedim pek fazla kişi.
    Senin nasil?

Ben de 12 yim de benimki gerçekten kötü bir sonuç. Günde kaç saat çalışıyorsun ? Dereceye girersin bence.

Sabahlari mümkün olduğu kadar çalişiyorum okulda bazen neredeyse hiç çalişamiyrum akşam da 2 saat falan genelde ama şu siralar saldim biraz, toparlamam lazim.
    Umarim olur, sana da başarilar hocam umarim sen de girersin istediğin yere
    O değil de geçen sene bilmiyo halimle çok daha iyi sosyal yapmişim bu sinav ciddi yerlerde.

• ÖZDEBİR YGS-1 cevap anahtarı ve çözümleri (29 Aralık 2013)

http://****/1fWbPy3
  • Türkçe 3y
    Sosyal 11y2b
    Mat full
    Fen 7y1b
    129.75 net, 446 puan

• türkçe 26d 11y
    sosyal 6d 4 y
    mat 32d 5 y ( 4 soru işlem hatası)
    fen 25d 12y

puan 341

artık her gün türkçe çözeceğim hiç 30 d üstüne çıkamadım.
  • Konu eksikliğimden ve sınav boyunca yetiştiremem korkusu yüzünden hayvan gibi boş bıraktım.sonumuz hayrolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenimm -- 30 Aralık 2013; 20:59:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkce 37D 3Y zaman denemelerine gore kolaydi bence

Sosyal 12D 2Y gerisi yetismedi matla cok ugrastim diye

Mat 32D 4Y 4B normalde 35 altina pek dusmem ama bu denemenin mati zor geldi bana

Fen 28D 12Y 4fizik 5kimya 3bio ilk defa bio 6-7lerden asagi indi ama fizikle kimyayi hic bu kadar dusuk yapmazdim noldu bilmiyorum bana

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.