Şimdi Ara

Özdebir sürekli moral bozuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her girdigim sefer hayal kırıklığı yaşatıyor bu sınav matematik dışında rezalet bir sonuç elde ettim toplam 75 net geldi 33.5ü matematik. işin ilginç yani töderde 91 yaptım belki özdebire göre cok kolaydi ama arada 15 net gibi bir fark görmek insanın moralini fazlasıyla bozuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• todere bakmayin hocam sinavlik bir yani yoktu ozdebir de ayni sekilde yks mecrasinin en buyuk balonu kannatimce

• Hocam hiç canınızı sıkmayın ben de özdebiri balon olarak görüyorum. Bu sınavında da Türkçe dışında bence sınavla fazla alakası yoktu özellikle tyt kimya ÖSYM'nin çok üstünde idi geçen hafta 345 kurumsal fende 1 y varken özdebir fende 5y vardı ( dikkat hatası da bolca vardı kabul ediyorum) yani dediğim gibi son duzlukteyiz şu an bırakılacak, moral bozacak zaman hiç degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özdebir koskocaman bir balon. yakın bir arkadasım okuldaki denemelerde, kendi yaptıgı denemelerde vs. 80 net yaparken iş özdebire gelince 40 net yaptı   sadece o da değil genel olarak herkes yaptığı netlerin yarısını yapmıştı. gereksiz yere insanlar üzülüyor sonra

• Ozdebirin tek kale alinacak noktasi asiri ustlerdeki siralama

• kanka s etttt yavv özdebiri balon oğlu balon. özdebirin dangoz fen hocaları önce bi ösym fene baksınlar nasl soruluyormuş diye. olimpiyatlara hazırlar gibi soruyorlar. hiç kafaya takma zaten kurumsal denemelerin çoğu kafaya takılmaz alayı anasının ağzı gibi kasıntı soruyor. bence piyasadaki satılan denemeler ösym ayarına kurumsallardan daha yakın.

• benim şuana kadar en beğendim ayt fen deneme kısmı limitteydi onunda matematik kısımları zırvalıktı beceremiyolar hocam işte ösym de her konunun profesörü soru soruyor tabiki yaklaşamamaları bile normal

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Mesela kaç?

• burak0- B kullanıcısına yanıt

200-250

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Tamam beni ilgilendirmiyor djsusisjsgsgsb

• valla mat 25 tr 32-2 gelmiş ondan moral oldu ama sos-fen s*çış

• özdebir eskiden çok zor soruyordu sonradan 2018de falan soruları baya kolaylaştırmıştı şimdi tekrar mi zorlaştırdı?

bu yayını bir çözemedim 

not: 2018de kolaylığı töderle yarışıyordu sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 31 Mart 2021; 0:3:25 >
  • same dude, same...

• bence matematik kısmı da güzel oluyor limitle avantajın

• Bu TG denemelere iki senedir ne adam gibi bir günde veya adam gibi bir ortamda girebildim lanetlenmiş gibiyim.

Geçen sene özdebir oldum Aralık ayında mi neydi imam hatip gibi bir dershanede kizlar sınavı salıp sohbete başladı.

Bu sene özdebire girdim yine girdiğim yerde sınıfta bebe ayağa kalkıyor tuvalete giriyor geliyor paşam utanmasa fırına yemek atıp matematik testini onunla çözecek.

Limit'e evde gireriz dedim onu aldım bu kez de attığım bir ağrı kesici yan etki yaptım karnımda krampla çözmeye çalıştım.

Bir kere bile adam gibi bir sonuç göremedim şu TG sınavlardan

• Hani okul sınavlarında çok iyi beklersin sınav sonucu açıklancağı gün 90 ffilan beklerken 60 vs gelir şok olursunya bu özdebirlerde hep bu durumu yaşıyom ben

• Ayt'sinden her çıktığımda 65 70 bekliyordum geçen sene , gelen 50 idi jdjsnsnsj

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.