Şimdi Ara

ÖZDEBİR SONUÇLAR AÇIKLANDI! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
24.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntas

quote:

Orijinalden alıntı: Mete321

nereden girecez biri link atsa

http://www.dershanemyanimda.net/(S(l1ae1dqg5ilrh2ugf2wccgwa))/login_y/login3_ozdebir.aspx

eyvallah hocam yarın 14.00 da acılacakmıs heralde

• ya bu adamların bi işi de düzgün olsun hala açıklmadılar sonuçları. oraya bi saat tarih koyuyosun madem sözünde dur
  • quote:

Öğrenci Sonuç Belgelerine erişim dershanelerin sonuçlarını alma çalışmaları devam ettiğinden 11 Ocak 2012 Saat:10.oo'a ertelenmiştir...

• Az önce dershanede genel listeden baktım Ygs1de 362 puanım var Türkiye sıralamam 7655

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakabilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

bakabilen var mi

Hocam hala bakılamıyor netten. İşin komiği ben sonuca salı baktığımda 150 yazıyordu dershanede asılan listede ilk 100'de görünüyorum. Acaba ilk başta yanlış falan mı okudular?
  • abi delircem kaç saattir kapanıp duruyor açılsada açılmıyor ne salakça bi site ya :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

bakabilen var mi

Hocam hala bakılamıyor netten. İşin komiği ben sonuca salı baktığımda 150 yazıyordu dershanede asılan listede ilk 100'de görünüyorum. Acaba ilk başta yanlış falan mı okudular?

Bizim dersanede siralamayi nedense nete gore yapmislar sizin de oyle olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne.

quote:

quote:

bakabilen var mi

Olabilir ama nete göre türkiye sırası falan da mı hesapladı ki özdebir. Ama o kadar fark eder mi bilmiyorum. Neyse şu karneler bi gelse de görsek hangisi doğru?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bakabilen var mi

Olabilir ama nete göre türkiye sırası falan da mı hesapladı ki özdebir. Ama o kadar fark eder mi bilmiyorum. Neyse şu karneler bi gelse de görsek hangisi doğru?

Evet oyle yapilmis. Benim 5bin kusur siralamam nete gore siralamada olmus 10bin. 5 sosyal yapmistim sadece. Etkiliyo yani epey

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bakabilen var mi

Evet oyle yapilmis. Benim 5bin kusur siralamam nete gore siralamada olmus 10bin. 5 sosyal yapmistim sadece. Etkiliyo yani epey

okey. % 90 senin dediğin gibi. çünkü benim sosyal 1 yanlıştı mat ve fende idi yanlışlar. bu yüzden puana göre daha düşük olması normal

• Şu an var mı girebilen? 3 saattir yoğunluktan girmiyor arkadaş. Müthiş bir altyapı.

• berbatov224 : Şikayet ettim.
  • Bir tarafta 397. Olmuşum deyip bırakan biri. Diğer tarafta benim sonucum daha iyi ama koymam deyip üstü kapalı bir şekilde kendini göstermeye çalışan biri.

• Sistem açık beyler. Sonucuma ulaşabildim.
  • Sistemde çok fazla yoğunluk olduğundan dolayı açılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  • Sistemde çok fazla yoğunluk olduğundan dolayı açılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatov224

quote:

Orijinalden alıntı: wittier

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wittier

Beyler bu durumda berbatov'un değilde heavy armeronun sonucunu incelemenizi öneririm her konuya atlayıp 155 net yapıyorum diyen sürüyle ergen varken espri yaptı diye berbatova yüklenmenin alemi yok

Adam derecesini yazmış. Olmayacak bir şey mi 397. olmak?

berbatov'un önceki mesajlarına bak ilk sayfada. iyi yapan bi arkadaşlar netlerini yazmış "sormadık ki sana " demiş.

sonra formülleri nasıl ezberleyeceğim diyen birine "
    ahmet selçuk o kadar formül ezberliyosan zekanda sorun var.zaten hepsi birbirinin benzeri..fıkra gibi konu açmışsın.buna da bu cevap yakışır.dalga da geçerler böyle bi konuyla:: " yazmış.

Gitsin esprisini konu dışında falan yapsın orada onun gibilerden çok var

berbatovun eski mesajlarına bakmadığım için söylediklerini bilmiyodum ama dediğin gibiyse ayıp etmiş evet benim anlatmaya çalıştığım inek benzetmesini art niyetli algılamadığım için "o" mesajda şikayet edecek birşey bulamadım şahsen inek(aslında çalışkan) olmak isterdim çünkü herkes çalışkan olamaz bence inek(kötü niyetle söylenmemişse) kötü bir benzetme değil arı deseydi şikayet etmezdin mesela

wittier kardeş.ahmetseçuk arkadaşım benim o makara amaçlıydı.
    lütfen iş açıklığa kavuşmadan söylemlerimize dikkat edelim.

Hayır forumdan bile tanımıyorum sadece bir kere böyle mesaj atmıştı konuma.Hayırdır merak ettim?

Buyur ahmet selçuk yazdı bunu direk. Yalan yalan üstüne...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.