Şimdi Ara

ÖZDEBİR SONUÇLAR AÇIKLANDI! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
24.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu analizsiz olanı seçip görüntüleye tıklıyorum öyle kalıyor hiçbir şey açılmıyor
  • ne dandik siteymiş ya
  • eski sistemleri çok daha iyi optimize edilmişti ad soyad yazmak yetiyordu. başkalarının da ne yaptığını görebiliyordun. sadece ie ile açılan şeyden hayır gelmez ya
  • Kullanıcı Kodu veya Şifre yanlış! Diye hata veriyor sürekli.Hazırladıkları muhteşem(!) denemeyi bu şekilde süslediler bide iyi vallaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requiem68 -- 8 Ocak 2013; 17:55:44 >
  • Kurum kodunu bilmiyorum nerden öğrenebilirim ?
  • Kurum kodu istiyor onu nereden bulucaz sınavda tahtaya yazmışlar 6-7 haneli bişi 34 ile başlıyordu gerisi gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Db.COOPER

Kurum kodu istiyor onu nereden bulucaz sınavda tahtaya yazmışlar 6-7 haneli bişi 34 ile başlıyordu gerisi gelmiyor

Sitede türkiye geneli sınavlar öğrenci icin ona tiklayacan sadece tc girecen. Keşke eski sistem olsa o çok basit ve optimize idi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D/\rk Prince

quote:

Orijinalden alıntı: Db.COOPER

Kurum kodu istiyor onu nereden bulucaz sınavda tahtaya yazmışlar 6-7 haneli bişi 34 ile başlıyordu gerisi gelmiyor

Sitede türkiye geneli sınavlar öğrenci icin ona tiklayacan sadece tc girecen. Keşke eski sistem olsa o çok basit ve optimize idi..

Tc mi giriyorum. sayfa geliyor gibi oluyo sonra anasayfa geliyo

• gördüğüm en dandik sitelerden biri. üstelik internet explorer kullanmak zorunlu, o da başka bir saçmalık zaten. sonuca tıklıyorum site yükleniyor ama sayfa değişmiyor. birkaç kez denedikten sonra en son bir hata oluştu deyip en başa atıyor. öğrenebileceğimiz başka bir yer yok mu dershanemyanimda gibi dandik bir sistemden başka?
  • gördüğüm en dandik site.
  • Ozdebiri aradım açan olmadı büyük ihtimal yarin hallolur zaten açıklanma tarihi aslında yarın. Dershanelere de karne gider. Eski sistemi cok iyi ve kullanisliydi niye böyle icine ettiler anlamadım

• Galiba kimse bakamadı sonucuna benden başka bir iki kişi daha var bakabilien duyduğum. Nasıl açtıysam artık
  • güncelleniyor 30 dakika sonra giriniz falan diyor
  • ben girdim şimdi. 340 yapmışım. 12 binlerdeyim. şahsen ygs'ye çalışmaya bugün başladığım için pek üzülmedim sonucuma. ayrıca zaten sınavda öğrendim ben ygs biyoloji ve kimyadan o kadar çok konu olduğuna.
    sonucumu kapattım fakat hatırladığım kadarıyla: türkçe 29, mat 22, geo 7, fen 21, sosyal 9(sosyal yetişiremedim)
  • http://prntscr.com/ojan1 buyrun gözünüz gönlünüz açılsın kardeşlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Galiba kimse bakamadı sonucuna benden başka bir iki kişi daha var bakabilien duyduğum. Nasıl açtıysam artık

Biz ilk deneyenlerden olduğumuz için şanslıydık sonra millet öğrenince abanmaya başladı sistem zaten dandik hemen kilitlendi.
  • neyin güncellemesi bu ya 1 saattir bekliyorum
  • Ne yarım saatmis arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: D/\rk Prince

Ne yarım saatmis arkadaş

+1
    adamlar yarım saate yeni bi soluk kazandırdılar resmen
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.