Şimdi Ara

Özbek kızla Evlenilirmi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
20.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir arkadaşım var 30 31 yaşında evlenmek istiyor ama kız bulamıyor banada geçen gün dediki bir özbek kız var özbekistandan geleçek beğenirsem evleneceğiz...dedim bunlar dolandırıcı sakın kanma ama beni pek dinlemiyor.

bir aracıya 500 dolar ucak parası verip kızı getirecekmiş
  • Millet suriyeliyle evleniyor eğer eli yüzü düzgün, temiz ve aklı başında biriyse neden olmasın. Ama gel gör ki 500 dolarla sipariş verir gibi başka ülkeden getirdiğin karı ne kadar bu niteliklere sahip olur bilemiyorum.
  • 2. El göndermesinler bakalım

Garantisi kaç yıl oluyormuş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özbekler harbi dolandırıcıdırlar. Dikkatli olsun isterim. Bazılarının sırf ülkeden kaçmak için bu yollara başvurduğunu biliyorum.

• Kanka sakın yapmasın. Evlenir bir çocukları olur vatandaş olduktan 1-2 sene sonra şiddetli geçimsizlik başlar boşanır,nafakasını öder,çocuğunu haftasonu görür. Gider Özbekistan da tanışır,sever kızı o zaman olur ama böyle olmaz.

• Yaklaşık 2 sene dericide çalıştım. Özbek ve kazak kızlara asla güvenmeyin. Özellikle Özbekler ülkeye gelip,pahalı semtlerde eskortluk yapmak istiyor.

Genelleme yapmak yanlış olur doğrudur.Sakın ola güvenmeyin.

Kız senin için gelsin, zaten buraya geldiğinde destek çıkacak olan sensin. Misafire yol parası mı verilirmiş?

Takım çalışması yapıyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Özbekler harbi dolandırıcıdırlar. Dikkatli olsun isterim. Bazılarının sırf ülkeden kaçmak için bu yollara başvurduğunu biliyorum.
    türkiyeyemi kaçıcak?
  • Sen özbek kızımısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özbek ne oğlum sivaslı alsan yine daha iyidir
  • Hocam sivaslı olunca kötü mü oluyor neden öyle dediniz açıklar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

Hocam sivaslı olunca kötü mü oluyor neden öyle dediniz açıklar mısınız?
    Türkiyenin yarısı sivaslı zaten nerden baksan her yerde bulunabildiğine göre bir eskiklik olabilir ben de emin değilim
  • türkiyeye ilk gelişi olacaksa olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.