Şimdi Ara

OZARK (2017) | Netflix (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
14
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir aranın ardından güncele geldim. 2. sezon akmıyordu bende ara vermiştim, 3. sezon çok övüldü fırsat bulunca bitirdim. Ben övgüleri biraz abartılı buldum, 1=3>2 diye sıralayabilirim. Laura Linney çok büyük oynamış, Emmy’de tahminlerim arasına üst sıralardan girdi. Bu sene olmasa da final sezonunda almalı mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt

Bir faydası yok. Öldür parasını al diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 10 Eylül 2020; 13:30:54 >
  • 3. sezonu yeni bitirdim. Son sezonu beğenmeyenler de var. Ancak iyi veya kötü olmasından ziyade, aşırı derece duygu patlaması yaşanan bir sezon olduğunu düşünüyorum. Birden fazla kez gözlerimin dolduğu sahneler oldu. Bazı noktalarda abartılan yerler de vardı ama genel olarak diziye farklı bir kalite katıp, daha da ileriye taşıyan bir sezondu.

4. Sezonda nasıl bir şeyle karşılaşacağız tahmin dahi edemiyorum. Dizinin az bilinir olması da gerçekten güzel. Bu türü sevenler zaten havada kapmıştır da ben geç keşfettiğime biraz pişman oldum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 25 Eylül 2020; 0:2:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon first look.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Netflix'te artık part part yayınlamaya başladı

• Güzel dizi,bir sezon daha olması da iyi olmuş.

• Ahah sonunda geldi sezon içi görüntü. Yalnız ikiye bölmeleri pek hoş olmamış. Bildiğim kadarıyla 14 bölüm olacaktı final sezonu. O yüzden pek de sıkıntı yaratmaz gibi. Bir süre daha heyecanlanırız fena mı. 

• Oo özledik vallahi diziyi.

Şu part 1 part 2 olayına bi ısınamadım ben ya

• Part 1 21 Ocak 2022.
    https://twitter.com/netflix/status/1450469285508177920

Uff geç ya.

Oyuncak bebek de kullanmazsın ya.

• İki hafta kaldı. 

• Netflixyoutube
    No one gets out clean. Season 4 Part 1 premieres January 21, 2022. SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is the world's leading streaming entertainment service with 214 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any Internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Ozark: Season 4 | Part 1 Trailer | Netflix https://youtube.com/Netflix Freedom from the cartel is seemingly within reach, but fraying familial bonds may prove to be the Byrdes' ultimate undoing.
    https://www.youtube.com/watch?v=SB3xj2BKgHs
  • Şu part 1 part 2 olayına hiç alışamadım ama hadi hayırlısı

Özledik diziyi

• Yarın geliyor gözümün çırası balım kaymağım. Binge watch yapmamak lazım aslında ama yapacağım belli ki. Dizi ilk sezondaki sjw unsurları yüzünden mahvedilmese totalde harikulade bir iş diyeceğim ama çamuru attılar izi kaldı.

• Final sezonunun ilk 7 bölümü geldi.

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
  • s04e01
    Allahhhh
    o nasıl giriş öyle

tam 2 sene geçmİş son sezondan bu yana.

• Harbi özlemişiz ya. Javi bu sezon epey bela olacak belli. Marty de ufaktan kırıyor gibi kafayı. Beklenmedik hareketler sergiliyor.

• yeni sezonuyla gelmiş ikiz gözümün çiçeği

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.