Şimdi Ara

Oyunu satın alıcam yardım!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu epey bi süredir trial oynuyodum ama pek çok yönden kısıtlanmaktan bıktım fiyatın inmesini bekledim şimdi buldum ama bunu alırsam kısıtlamasız oynarmıyım diye düşünmeden edemiyorm bunu alırsam subcribed account olur mu??http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Star-Wars-The-Old-Republic-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000387060#product-tabs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyknEnz -- 13 Ağustos 2013; 5:35:21 >

• Oyunun kendisini aldığında sana bir aylık süre veriyor, sonrasında oyun zamanı satın alman gerekiyor.
  • oyunda yeni değilim -belirttiğim gibi- game time sisteminide bilirim eski wowcu kotorcuyum vs ama merak ettiğim bu kutuyu alırsam hesabım subcribed olup bütün kısıtlamalar kalkarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyknEnz -- 13 Ağustos 2013; 10:46:47 >
  • Hayır kalkmaz. Dediğim gibi oyunu satın alırsan sana 30 günlük hak veriyor, bu süre boyunca subscriber kategorisinde olacaksın sonrasında game time almazsan f2p player olacaksın.
  • peki bu sürede aldığım mor itemler augmentler başlıklar kısıtlı mapler hk-51 section-x black hole hole gearlar crafting skiller vs haliyle kalır kısıtlı bi sürede olsun açılırmı diye soruyorm :) sonrasında zaten f2p statuse geri döneceğimi biliyorm bide subcribed lara verilen mor color crystal tauntan falan da gelse fena olma hani
  • Eşyalar kalıyor diye biliyorum, mapleri bilmiyorum. Adamlar benim ödemelerimi kabul etseler Expansion Pack'i alıp bakacağım ama inatla ödemeler kabul olmuyor
  • Eğer yeni kutu alırsanız yeni hesap açmanız gerekir.
    swtor.com üzerinden hesabınıza girerek doğrudan oradan satın alabilirsiniz.
    Eğer kredi kartınız yoksa pre-paid yani ön ödemeli kart ile hesabınızı subscriber yapabilirsiniz.
    Bu kartlar gittigidiyor gibi sitelerde bulunuyor.
    Subscriber bittiğinde preferred status durumuna düşersiniz, f2p durumuna düşmezsiniz.
    http://www.swtor.com/free/features
    Subscriber bitince eşyalarınız kalıyor ancak kullanamıyorsunuz bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.