Şimdi Ara

Oyunları iyi oynamak istiyorsanız video izleyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video izleyerek bir çok şey öğreniyorsunuz. Pro oyuncuların videosundan bahsediyorum.
    Yapay zeka bile video izleyerek yeniyor rakibini.
    Örneğin dünyanın en iyi dota oyuncusunu, yapay zeka videolar izleyip öyle yendi.

Ben kendimden örnek vermem gerekirse bi sürü iyi oyun oynayan kanala aboneyim.
    Örneğin bifr fps oyununda kill death olarak 70-10, 67-7 ve tonla 20-0 oynamışlığım var.

Hatta bir oyuna başlamadan önce, iyi oynayan birinin videolarını izledim sonra oyundaki ilk maçımda bana hacker diyen oldu.

• Video izleyerek zaman kaybetmektense, oyun oynarım daha iyi.
    Rabırt boş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Video izleyerek zaman kaybetmektense, oyun oynarım daha iyi.
    Rabırt boş.

Video izleyerek öğrenmek daha kısa sürüyor.
  • Yetenekli oyuncuları izlemek tabiki oyuncuya birşeyler katar ama ne kadar izlersen izle kendinde de biraz yetenek olması şart yoksa 24 saatte izlesen nafile bir ilerleme kaydedemezsin.Oynanış mekaniklerine alışmak, haritayı bilmek, kaliteli bir internet altyapısına sahip olmak bunlarda iyi oyuncu olmak yönünde önemli etkenlerdir.Tabi standart mouse klavye seti ve orta düzey PC ve internet ile de mükemmel performans sergileyenler yok değil onlarada selam olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: (alpaslan)

Yetenekli oyuncuları izlemek tabiki oyuncuya birşeyler katar ama ne kadar izlersen izle kendinde de biraz yetenek olması şart yoksa 24 saatte izlesen nafile bir ilerleme kaydedemezsin.Oynanış mekaniklerine alışmak, haritayı bilmek, kaliteli bir internet altyapısına sahip olmak bunlarda iyi oyuncu olmak yönünde önemli etkenlerdir.Tabi standart mouse klavye seti ve orta düzey PC ve internet ile de mükemmel performans sergileyenler yok değil onlarada selam olsun...

as:)https://www.youtube.com/watch?v=lPWvA9AhuaI

• Oyuna bağlı biraz lol dür cs go dur vs yayın izlemek az buçuk bir şey katar ama bf1 felan anca zevk için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.