Şimdi Ara

Oyunlardaki sinir (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
2.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen o zaman sakın FM oynama hocam mazallah 90 da falan gol yersin final maçı falan PCyi camdan aşağı atarsın
  • Zamanla alışırsın hırs yapmadan oyna zevkine oynadığının farkında olarak.
  • God of war oynarken genelde yüksek zorlukta oynadığımdan arada bir takılıyorum ve neredeyse 50 ye yakın tekrar atıp sonra küfür eşliğinde üzerimdeki tişörtü yırtıp ps3 ü tekmelemeye başlıyorum :) ertesi gün teke geçince aynı bölümü yaşadığım rahatlamayı anlatamam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oveo531 -- 21 Mayıs 2013; 13:46:44 >
  • Pes'te basit bir gol yediğimde kolu kırasım geliyor birde %99'luk gol pozisyonunu kaçırdığımda içimden bir Yılmaz Vural çıkıyor adeta o an oyuna girip oyuncuyu dövesim geliyor.
  • oyun falan bos. duzenli oynamayi birak. arada citir cerez niyetine oyna. kitap oku onun yerine

• kardeş sana çok basit örnek insan oyunu uzun süre oynadımı artık sıkılıyor ve bir yerde takılıyor ne yapsa etse hangi yöntemi denerse denesin geçemiyor o takıldığı yeri ...

ben ne yapıyorum böyle durumlarda hemen oyunu kapayıp ertesi günlerde tekrar açıyorum. uzun sürede geçemediğim yeri tek seferde geçiyorum ...

bence hergün oyun oynamak hiç iyi bişe değil ben zamanında çok oynadım bana hiç bi faydası olmadı zaman öldürmekten başka hiç bi işe yaramıyor... inan bana

• multi olarak bf3, tries ascend. bf3 de oyunun mallıklarına sinirlenirim. oyuncular cinslik yapmadıkça oyunculara sinirlenmem.

tribes ta takıma sinirlenirim. bi bayrağı koruyamadınız a....k.....

single da pek sinirlenmem, bu aralar witcher 2 biraz sinirlendirdi, bitti o da

closure oynarken baya sinirleniyordum. mesela bulmaca 10 basamakta çözülüyorsa her basamakta bir hata yapıp yeniden başlıyodum bölüme.
    bazen son basamaklarda hata yapıp başa döndüğümde, başlarda yaptığım hataları unutup tekrar tekrar baştan başlamak zorunda kalıyodum

trials da çok uyuz bir oyun. bayadır oynamıyom , gamepadı kırmadan bitirirsem iyi

• en sonda yeter artık dedim kırdım attım....daha uğraşamam
  • LoL TR'de üst üste solo 2 maç at katil olursun.
  • Valla.bende boyleyim evde piskopata bagliyorum. Benimde yenilmeye tahammulum yok. Pes oynuyorum kalaye 20 sut ceksem 5 tanesini atiyorum rakibim kaleye 5 sut cekse 4u gol oluyor. Hakemde herseye faul caliyor bi dokunmaya gelmiyor adama o zaman kufurler havada ucusuyo oyun cok basit hep arapasi uzerine kurulmus ben 5 tane arapasi atsam 3u ofsayt rakip 5 tane arapasi atsa 4u geciyo pc kaldirsa fifa oynicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeriN DarB -- 26 Mayıs 2013; 21:37:37 >
  • Büyünce geçer ortaokul ve lisenin ilk yıllarında ben de böyleydim. FIFA 2004 oynarken sinirden ağladığımı bilirim.

Şimdiyse oyunlarda ne kadar zorlanırsam, ne kadar daha fazla akıl yürütmem ve yeteneğimi geliştirmem gerekirse o kadar fazla zevk alıyorum.
  • Hiç bi oyun beni sinirlendirmez ama Fifa oynarken evrim geçiriyorum
    O gün pamuk gibi de olsam o oyuna girince bambaşka oluyo
  • Bazen bende geriliyorum çok param olsa çok monitör kırmıştım.
  • Valla her oyunun çaresi vardır. Ama LoL TR Server'ının çaresi yoktur. Bir bunu bilirim. West'e geç demek de kolay değil 2.6k rp.
  • lol dota gibi oyunlardan uzak duracaksın
  • fifa 13 oynuyorum xbox ta,division maçı.karşıdaki adam 15. dakikada bir gol attı,geri kalan 75 dk top değmedi ayağıma.aldı geriye verdi aldı kaleciye döndü.böyle kavşaklar da var işte
    tv nin sesini kapatıyorum,ipodu bağlıyorum hoparlöre,jazzradio açıyorum,sinir kalmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.