Şimdi Ara

Oyunlarda Çıldırdığınız Anlar...:) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: renzokuken

quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Ben de PSP'de yakinlarda olsan seninle beraber ava cikardik. Elder Dragonlari ikiye ayirirdik bi guzel. Tigrex kuyrugu toplardik hehe

psp yi aldığımda oyun listelerine bakıodum ne alsam ne yapsam die direkt monster hunter ı görmüştüm ama joypad lere yaptırdığı şeyler hep aklımın bir köşesinde olduğundan yakışanı yapıp yüklememiştim oyunu bumerang gibi sallardım walla aleti...

bu arada sen ps2 de oynadın mı oyunu ? psp deki ile aynı mı gidiyor o derece zor mu en azından ??

(bu arada oyun cidden mükemmel oyun yau enerjin bitince kebap yapıp yemen filan )

Asagi yukari ayni oyun PS2 versiyonu ile, PSP ile kontroller biraz zor geliyor bastan ancak zamanla alisiyorsun, ve kesinlikle sorun olmaktan cikiyor. Ben su anda Level 6 questleri yapiyodum sanirim. Manyak zirhlarim var ehehe. Ama maalesef PSP versiyonunda online yok, yakinda olup ad-hoc uzerinden oynanabiliyor 4 kisiye kadar.

PS3 alma sebeblerimden biri bu oyun idi, ama Capcom tutup 3. oyunu Wii ex yapti. Sony'Den bi cacik olmaz dedim, sonra FF13'de gitti.. Icim bi tuhaf olmustu, hala kotu hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 18 Mart 2009; 10:13:22 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.