Şimdi Ara

Oyunlarda Çıldırdığınız Anlar...:) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun gece kıllzoneda adama 4 kere pompalıyla sıktım ölmedı cıldırdım namussuzum
  • elite seviyesinde killzone 2 oynayınca bazı yerlerde gayet güzel çıldırabilirsiniz...
  • fifa 09da kaleciyle karşı karşıyaysam ve atamadıysam vay haline o sixaxisin
  • Yani NİNJA GAİDEN ilk ve 2. oyunu normal modlarda bitirdim ve hiçde zor gelmedi diyebilirim.
    Yıllardan beri BEAT 'EM UP manyağı olduğum için olabilir herhalde.
    Ço kolay çözerim rakipleri.
    Bence GOD HAND oynayın HARD mode'da ama.
    HARD kelimesi kifayetsiz kalıyor işte o zaman.
    Sanki DİE HARD oluyor :pp
  • pes2009'da etoo'yu durduramadığım anlar
  • artık nefret ederek atacağım oyun olan ninja gaiden..
    Ben bide veteran seviyesinde cod-4 sonlarına doğru baya bi zorlanmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

Guitar Hero'da Expert'de adam gibi giderken lak bir notaya basamıyınca kafayı yerim abicim

Ama gitarlara kıyamadığım için, herhangi birşey atarım zarar veririm :D

Aynen çok kötü oluyorum nota kaçırınca.
    Çalışmak gerekiyor şarkılara. Birde %98 de takılınca hele şarkı 10 dakikalık olunca benim için GH bitmiştir diyorum.

GH bitmez hocam, gitarlara falanda aman zarar verme ben genellikle küllüğü falan fırlatırım :D

• MGS2 european extreme'de oynuyordum ve oyunun sonunda (spoiler olabilir!) Solidus beni havaya kaldirip, metal kollarindan biriyle nefes almami engelliyordu ve bu arada surekli X'e basmak gerekiyordu hizli bi sekilde fakat european extreme oldugu icin rahat 30 kere denemisimdir.. Kafayi yiyodum lan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Fifada gol kaçırınca yada garip bi gol yiyince h** laaaaaaaaaaaaan diye bağırıp gamepadi kırışım var

Yan odada teyzem vardı sesi duyunca koşa koşa geldi noldu falan dedi, dedim gol yedim, hastasın sen dedi gitti

Türkiye - İspanya maçını online da canlandırıyoruz. Skor 2-1 yenik durumdayız. Yediğimiz goller de hep fason goller, karşı takım 2 pozisyon buldu 2 sini de değerlendirdi.

Neyse artık son atak. Dakika 90. Abime ara pası verdim, ardayla girdi içeri gömdü topa top direkte patladı mı. Ondan sonrası facia, koltukları yumrukluyorum, bi yandan küfür ediyorum bi yadna abime laf atıyorum

Allah' dan kollara pek dokunmuyorum yoksa her maçta bi tanesini parçalarım.

• Next-Gen de Ninja Gaiden Sigma ve Lost planet boss savaşları ile tanışmamış olanlar çıldırmaktan felan bahsetmesinler, heleki Ninja Gaiden ben ömrümde böyle zor bi oyun görmedim hele ALMA denen ucube tam 1 ayda zor geçtim tabii bunun en büyük nedeni bu ucubeye geldiğimde bir tane yedek enerjimin olmasıydı save noktasından sonra geriye gidip cebelleşmekte istemediğim için baya uğraştırdı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: khan_1903

elite seviyesinde killzone 2 oynayınca bazı yerlerde gayet güzel çıldırabilirsiniz...

çıldırman gayet doğal ben easy modda cıldırıyorum.o yüzden storye girmiyorum.direk warzone xD
  • god of war deli etti beni ama galip ben oldum
  • Her zaman bu geyik döner durur, konusuda açılmış zaten
    Yaw joypad'e harbiden zarar veren varmı merak ediyorum?
    Neticede cüzdanından 100 lirayı çıkartıp yırtıp atmak aynı şey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

Her zaman bu geyik döner durur, konusuda açılmış zaten

monster hunter ı oynadın mı ps2 de ?

hayatımda oynayıp da bitiremediğim TEK oyun...

sonunda pes ettim o kadar zor ki dinazorları öldürmek, 4 bölüm kala bıraktım oyunu yoksa cidden ruh sağlığım tehlikeye girecekti...

oyunun bir oyun içi videolarına bakın bulabilirseniz hayatımda bu kadar şerefsiz zorlukta olan bir oyun görmemiştim... işin garibi hile hiç bir şekilde yapamıosun...

geçen gün baktım ps2 memory kartta save i duruo tam silecekken dur dedim belki hilesi çıkar... :)

bu arada oyunu oynarken 2 tane orjinal joypad ile 1 tane yan sanayi joypad kırdım, ilk ikisini duwara fırlatmıştım sonuncuyu kablosundan tutup masaya vura vura masanın da içine ettim joypad i de moleküllere ayırdım...

bak yine asabım bozuldu oyunu hatırlayınca...

• Hahaha
    iyi oynamamışım :p
  • Assasins Creed deki sarhoş ve dilenci adamlar çıldırtır be hacı

dilenci yapıştımı bırakmıyor peşini bildiğimiz kızılay dilencisini koymuş adamlar bir tek bıcak çekmeleri eksik , sarhoşta yanından geçerken itio seni o sırada guard lardan birine çarptın mı tmam olayın bitti
  • benide en çok zorlayan god of war 1 deki son bölümlerde gelen klon kratoslar oyunu god mode da oynayan varsa ne demek istediğimi anlar
    herifler resmen oyunu bitirmeyelim diye abartmışlar ama inat değilmi arkadaşla birlikte günlerce uğraştık artık gözümüze uyku girmiyordu okadar iş inada bindi o kendi makinasında bende kendi makinamda kim daha önce bitirecek diye kafayı yiyorduk bu arada güzelim dualshock 2 yide feda ettim
    sonlara doğru tek adam kalmışken öldüm fıttırdım kablosundan tuttum joystiği salla dım allah ne verdiyse birde bağırdım allaaahhhh diye mahalle yankılandı sonra gecenin bir yarısı yeni bir taktik keşfettim ve oyunu bitirdim saat 03 te arkadaşı aradım bitirdim diye adamı uykusundan uyandırdım çok uğraşmıştım ama rahatlamıştım delirmek isteyene god mode da gow 1 i tavsiye ederim tabi o dediğim yere kadar gelebilirseniz

• quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

Her zaman bu geyik döner durur, konusuda açılmış zaten

monster hunter ı oynadın mı ps2 de ?

hayatımda oynayıp da bitiremediğim TEK oyun...

sonunda pes ettim o kadar zor ki dinazorları öldürmek, 4 bölüm kala bıraktım oyunu yoksa cidden ruh sağlığım tehlikeye girecekti...

oyunun bir oyun içi videolarına bakın bulabilirseniz hayatımda bu kadar şerefsiz zorlukta olan bir oyun görmemiştim... işin garibi hile hiç bir şekilde yapamıosun...

geçen gün baktım ps2 memory kartta save i duruo tam silecekken dur dedim belki hilesi çıkar... :)

bu arada oyunu oynarken 2 tane orjinal joypad ile 1 tane yan sanayi joypad kırdım, ilk ikisini duwara fırlatmıştım sonuncuyu kablosundan tutup masaya vura vura masanın da içine ettim joypad i de moleküllere ayırdım...

bak yine asabım bozuldu oyunu hatırlayınca...

Ben de PSP'de yakinlarda olsan seninle beraber ava cikardik. Elder Dragonlari ikiye ayirirdik bi guzel. Tigrex kuyrugu toplardik hehe

• ninja gaiden üstüne tanımam sinir oyundur çok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Ben de PSP'de yakinlarda olsan seninle beraber ava cikardik. Elder Dragonlari ikiye ayirirdik bi guzel. Tigrex kuyrugu toplardik hehe

psp yi aldığımda oyun listelerine bakıodum ne alsam ne yapsam die direkt monster hunter ı görmüştüm ama joypad lere yaptırdığı şeyler hep aklımın bir köşesinde olduğundan yakışanı yapıp yüklememiştim oyunu bumerang gibi sallardım walla aleti...

bu arada sen ps2 de oynadın mı oyunu ? psp deki ile aynı mı gidiyor o derece zor mu en azından ??

(bu arada oyun cidden mükemmel oyun yau enerjin bitince kebap yapıp yemen filan )

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.