Şimdi Ara

Oyunlarda ani ping artışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet 50 mbps fiber internet kullanıyorum.Asus USB N14 802.11N wireless adaptör ile wifiye bağlanıyorum ve online olarak cs go oynuyorum. Pc modeme 7-8 metre uzaklıkta hız testi yaptığım zaman 35 mbps gibi bir değer alıyorum.Cs go oynarken ping 38-50 civarında gezerken birden 100-125 e fırlıyor ve aşırı lag oluyor sadece 2 saniye sürüyor sonra normale dönüyor ttneti aradım pingin bizle alakası yok dediler bu arada Huwai modem kullanıyorum, modem firmasıda aynı cevabı verdi ne yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim sırf cs go oynamak için bilgisayar topladım ve sırf bu yüzden sıkıntıdayım lütfen cevap verin.

• Ethernet ile bağlan, daha sağlam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorununuz muhtemelen wireless adaptör kaynaklı, ethernet ile bağlanıp denerseniz sorunu tespit edebilirsiniz.
  • İlla Wi-Fi olarak kullanacağım diyorsan pci slota takılan Wi-Fi kartlarını tercih etmelisin. Onlarda bu tarz sorunlar olmuyor. Son bir taktik de benden olsun belki sonuç alırsın Ping konusunda ama total hızın düşecektir. Modem den kablosuz ağ standartını nbg den sadece g olarak değiştir. Sonra cmd ekranına ' Ping -t forum.donanimhaber.com ' yazarak sonucu görebilirsin kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.