Şimdi Ara

Oyunlara Türkçe Yama Yapmak İsteyen Okusun (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
14
Favori
124.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:17:43 >
  • türkçe ceviri yapmak hakkikaten zor bir oyunu çeviriyordum bıraktım traslate yapıyordum oyunda güzel olmuyordu oyun türü diyalogları fazlaydı benim vücü tembeliğe alışkın çevirici allah sabır versin çeviriciler peygamber sabrı var
  • byflash kullanıcısına yanıt
    Abi çok acil sana ihtiyacım var lütfen mesaj at ya lütfen
  • yavyes1 Y kullanıcısına yanıt
    Acil olan ne? :)
  • Rusça üzerinden çeviri yapsam olur mu? İlla İngilizce dosya üzerinden mi çeviri yapmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Rusça üzerinden çeviri yapsam olur mu? İlla İngilizce dosya üzerinden mi çeviri yapmak lazım?
    Kardeşim oyunda o dil varsa çevirisini onun üzerinden yapabilirsin ama yoksa dil dosyasında yapamazsın.istersen sana veririm Rusça destekleyen bir oyun çevir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 22 Mayıs 2020; 21:53:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1-2 ay boş vaktim var bir kaç oyun çevirisi yapim dedimde işin içinden çıkamadım. Zamanında Bu rusların oyunlar için yaptığı translate programı vardı ? Oyun klasörünü gösterip sana oyundaki tüm dialogları düzgün bir şekilde çıkarıp çeviriyi program üzerinden yapıyorduk sonra çeviriyi ister oyun üzerinden ister ayrı olarak orjinal olarak çıkarıyorduk.. O Programın ismini bilen varmı ?

• o kadar okumama rağmen bir faydası olmadı. Şu oyunların dil dosyasını okunur biçimde nasıl açabilirim kısaca hangi uygulama gerekli ? hepsi için farklıysa hangisine hangi uygulama gerektiğini nasıl anlayabiliriz ? mesela unity oyunları için hangi unpacker programı gerekiyor veya unreal engine için hangi program gerekiyor ? bu programları visual code'a eklenti yaparak kullanamaz mıyım ?

• oguzhan41331 O kullanıcısına yanıt

Oyun Çeviri Araçları alt forumu bunun için oluşturuldu. Aramanızı orada yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkipperSkip -- 10 Eylül 2023; 23:19:34 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.