Şimdi Ara

Oyunlar açılmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorun söyle oyunlar açılmıyor 2-3 oyunda böyle örneğin BF3 originden alınma orjinal ama oyuna çift tıkladığımda 3-5 sn yükleniyor imleci döndükten sonra kalıyor oyun hiç açılmıyor ne bi hata nede başka bişey yok.. sadece açılmıyor ekran görüntüsündeki gibi oyun kapalı olduğu halde görev yöneticisinde gözüküyor ama ram kullanımı olması gerektiğinden kat kat düşük. Sorun ne olabilir?

Virtu MVP nin etkisi olabilir mi?
    Diğer oyunları oynayabiliyorum sadece COD 5 ve BF3 de bu sorun var COD5 ilk başlarda oynanıyordu da oda sonradan böyle oldu..
    Başka oyunları oynayabiliyorum örneğin : I'am alive, Prototype 2 , Sniper Elite V2 , Test Drive Unlimited 2, Stronghold 3, TESV:Skyrim..

lütfen bi yardım edin ya :(

• Güncel!
  • Bir Allahın kulu yok mu ya yardım edecek? Bilgisi olan?
  • Selam,

Arkadaşım bu sorun bir trojenden kaynaklanıyor aynı sorun bende de vardı. Virüs üreye üreye anti-virüs programını bile kapattı. Yapman gereken:

1) Combofix ile tarat.
    2) Güvenli modda WiseCleaner, Ccleaner ve Malwarebytes Anti-Malware programlarını çalıştır. Bilgisayarını temizle ve tarat.

Umarım bu sorununun geçmesine yardımcı olur.

Yardımcı olduysam sevinirim.
  • Bir de internete bağlı değilken açmayı dener misin hocam.NFS U2 de böyle yapıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problemi çözdüm arkadaşlar yorum atmıştım ama gelmemiş şimdi farkettim. Şöyle şu lanet VirtuMVP denen program bazı güçlü oyunlarda devreye girmiyor bu yüzden oyun açılmıyor eğer kullanıyorsanız derhal silin. Problem falan kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.