Şimdi Ara

Oyundan Kurtuluyorum =)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Bu akşam itibariyle Elimde Kalan Son charımı sOn kalemi de Yarın 13.00 sularında satmak üzere silkroad oyun yaşantımı sonlandırıyorum ( aslında 40 lev bi wizard var ama arkadaşlarıma miras bırakıcam onu )
    Oyunu neden bıraktım ?
    Öss Zımbırtısı vardı, farketmez ben yine oyunumu oynar dersimi yaparım Fakat Oyunda artık Hangi buildi kassam , vs. sorunu oldugundan dolayı ( denemedigim 1-2 build var ama 90 a kasmaya ugraşmadım, gerek oyuna karşı para harcamaya negatif bakmam,gerek bot kullanmamam olsun )
    Dostlarımın oyunu bırakması ya da belli sebeplerden dolayı uzak kalması ( ki Yazın Wilderness Tayfasıyla oyun zevkim hat safaya ulaşmıştı )
    oyuna ayıracak zamanımın olmaması
    Günde 1-2 saat taş çatlasa 3-4 saat oynayarak kendi egomu tatmin edemem , ki oyunu adam akıllı oynamak bilgisayar başında adam akıllı durmak benim için günde minumum 5 -15 saat arasıdır.
    Sanırım benim için yeterli sebep bu
    Size burda ay oyun şöyle zararlıdır böyle zararlıdır hayatımdan 1-2 örnek verim muhabetine girmicem. oyunu oynayan kişi zaten farkında ya da farkında olmadan bunun sorumlulugunu almıştır.
    Bırakın hayatınızı yaşayın da demiyorum 1 senedir oynadım şu oyunu bana harcadıgın vakite yazık mı derseler evet yazık derim ama eminimki
    Bir daha olsa bir daha yaparım, Bir daha yapıcam , yüzlerce defa yapıcam ( katil degilim lan :D )
    Ha gelelim Şu oyunda Özlicegim kişiler belli (aynı serverda takıldıgım)
    Venüsdeki Yazın kurdugum Wilderness guildi tayfası,
    Forumda muhabet ettiklerim Ki forumu bırakmam , yapacak işim gücüm yok , benim öss eden sorumlu oldugum bölüm 1. bölüm aşırı inekde olmam gerekmez hani
    Buluşmada reelden tanıştıklarım,
    Mücahid Abi,Hakan,Efe, Efenin kuzenleri ( isimlerini hatırlamıyorum kerataların o kadar çoklar ki :P ),Serdar ve Berkay

Buluşma olursa ilk ben gelirm yine sadece bana ses edin yeter

• Geçmiş olsun
  • Vay Taylanım sende bırakıyorsun ha, Vay anasını. Ama DH ye devam edğilmi ? DH yi bırakmak yok ona göre. Buluşma ayarladığım zaman ilk isimini yazdıracaklardan biri olduğunu biliyorum zaten.
  • @bhuraqe
    eyv.
    @mücahid abi
    Abi Forumu bırakırsam internete girmem için tek sebep facebook ve msn olur ki fazla takılmam msnim hep açıktır kimseye kolay kolay bişeyde yazmam zaten millet yazarsa cevaplarım
    extra olarak mücahid abi benim psp bi alma olayım olcak Efe den buluşma günü denk getirirsek aradan onu da çıkartalım Psp yi almam da aracı ool
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeteLin0

@bhuraqe
    eyv.
    @mücahid abi
    Abi Forumu bırakırsam internete girmem için tek sebep facebook ve msn olur ki fazla takılmam msnim hep açıktır kimseye kolay kolay bişeyde yazmam zaten millet yazarsa cevaplarım
    extra olarak mücahid abi benim psp bi alma olayım olcak Efe den buluşma günü denk getirirsek aradan onu da çıkartalım Psp yi almam da aracı ool

Tamam . . . Öyle yaparız. Bu 1 - 2 hafta içinde düşünüyorum buluşma organizasyonu. Konu açarım herşey orada olur. Merak etme. Ramazandaki buluşmayı hatırladım da ne güzeldi Dediğim gibi ayarlayacam inş. Aracıda olurum

• quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

@bhuraqe
    eyv.
    @mücahid abi

Tamam . . . Öyle yaparız. Bu 1 - 2 hafta içinde düşünüyorum buluşma organizasyonu. Konu açarım herşey orada olur. Merak etme. Ramazandaki buluşmayı hatırladım da ne güzeldi Dediğim gibi ayarlayacam inş. Aracıda olurum

Abi Nargile içeriz dimi
    Ya nargile içmeye gittigimizde kasiyer kadın efeyi çocuk gibi sevmişti ben ona kopuyorum hala
    gerçi içemedik de nargileyi :D

• Taylanım sendemi bırakıyorsun

Daha psp işi var

Buluşalım ya gene hep beraber ama bu sefer nargilede olsun
  • hayırlısı olsun

Bi ODTü bekliyoruz senden
    Yada inşallah daha güzel yerler.

öss bittikten sonra 4 gözle bekliyoruz seni
  • Giden gitsin,Kalanlar bizimdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spyxxx

hayırlısı olsun

Bi ODTü bekliyoruz senden
    Yada inşallah daha güzel yerler.

öss bittikten sonra 4 gözle bekliyoruz seni

eyv. dostum
    Maalesef Odtü yü kazanmak için şöyle bir sınavdan full çekmem lazım
    çünkü ben meslek lisesiyim bilgisayar öğretmenligi 340 küsür,mühendislik 360-380 falan istiyor
    ki okul bana 70-80 puan vericek sınavda max. alabilceigim puan full çeksem dahi 300 (:
    Tabi umarım odtü ye giderim sevdigim kzıın sevgilisi odtü de çocugu bi güzel elden geçiririm hehe :D
    @EFe
    Malumun =)
    Olm Kadın seni yine sever lan :D tüysüzüm benim gel sana recep ivedik gibi kıllı olma taktiklerini anlatayım :P
    @mamy
    Kalıyorum ben şekerim dont worry =)

• kullanabileceğim tek gif
  • adam oyunu bırakıyorum demis forumu bırakıyorum dememis "galyana gelme seyirci"
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

adam oyunu bırakıyorum demis forumu bırakıyorum dememis "galyana gelme seyirci"

eyv.

Lib e noldu ? geçmiş olsun
  • cok iyi yapmıssın inş 9 eylul fln olr(amacım izmir e gelmen )inş ÖSS de iyi bi puan cıkarırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: sage29

cok iyi yapmıssın inş 9 eylul fln olr(amacım izmir e gelmen )inş ÖSS de iyi bi puan cıkarırsın

izmiri bende istiyorum gerçekten =)
    Ama istanbul da kalmak amacım belki sakarya ( bizim bölüme göre baya iyi eğitim veriyolar, Abimin bölümden arkları var sınav sorularını alabilirmişim onlardan :D )
  • Bırakmak en hayırlısı . . .
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

adam oyunu bırakıyorum demis forumu bırakıyorum dememis "galyana gelme seyirci"

eyv.

Lib e noldu ? geçmiş olsun

hacklendi saol..
  • En iyisini yaptın Taylancım... Şimdi bişe dicem herkes üstüme yüreyecek ama bende bu guruptayım oyun Boş Insanların işi.... evet oyunsuz bi hayat olmaz ama böyle 7/24 başından kalkmadığımız şey oyun değildir yani can sıkınıtısını geçirmek için bir anlık yapılan eylemdir. Herzaman yapılan şey oyun değil bağımlılıktır artık...
  • tşkler arkadaşlar.
    @sevag
    dedigim gibi ya tam anlamıyla oynarsın Ya hiç oynamazsın
    Olay benim için budur
    Boş insanlar kısmına katılmıyorum
    Ha ugraşıcak işi olmayan insanlar oynar,boş zamanı olan oynar.
    gerisi yalan
  • İnşallah sözünde dururda bırakırsın

Ayrıca Marmara ünv.ne gel boşver diğer yerleri
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.