Şimdi Ara

Oyundan atma problemi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sbot kullanıyorum ve show yaptığım charı işi bittikten sonra hide moda alınca bir müddet sonra (1-3 dk arası max) o char dc oluyor. buraya dikkat! sadece o baktığım char dc oluyor. ve dc sadece hide moddayken oluyor. bu sorunu yaşayanlar varsa, lütfen başlığa görüşlerini yazarlarsa sevinirim.

Not: kesinlikle o char ekrandayken dc yemiyor. hide moda alınca, bir mühlet sonra dc yiyor.

botta yukarıda anlattığım şekilde dc yemiş bir charda yazanlar:

[01:04:48] * Connection to Silkroad Server terminated (0)! = bu sıfırlı sorun verince serverle ilgiliymiş galiba, antivirüs'ü görmezden gel yaptım silkroad, sbot ve mbot için. belki oyunu engelliyor diye, ama nafile.
    [01:04:48] * Clearing active party.
    [01:04:48] * Terminating Silkroad client.
    [01:04:48] * Received disconnect. Preparing for relogin.
    [01:04:48] * Attack mode stopped
    [01:04:48] * Aborting attack function!
    [01:04:50] * Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.
    [01:05:50] * Now restarting client.
    [01:05:55] * Checking for updates...
    [01:05:56] * Finished checking for updates!
    [01:06:03] * Language packet: Detected english language!
    [01:06:03] * Starting SRO Client!

yapılanlar:

format attım
    Ekran kartı en güncel version yüklendi.
    microsoft'un bütün net paketleti kuruldu, direct x sürümü güncellendi.
    Botun ayarlarını sıfırdan yaptım.
    İşlemci kasma durumu yok. amd x6 ve hiç bir zaman %50 nin üzerini görmedim. ( oyunu tam ekran yaptığım halde !!)
    alttaki sistem bileşenleri ile 25 char açıyorum.

Ekran kartı: Ati HD 5750
    işlemci Amd x6 1055t
    12 gb DDR3 Ram Kingston 1600 mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victerorr -- 13 Haziran 2012; 13:17:08 >

• up up up
  • güncel
  • güncel
  • Virüs programı falan yapıyo olmayasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

Virüs programı falan yapıyo olmayasın

onuda düşündüm. virüs programı security essentials ve ayarlarından silkroad, sbot ve mbot u görmezden gel yaptım.

teşekkürler. konu güncel
  • up up up
  • Bence clientle ilgili bir durum. Hide moda alınca muhtemelen Sbot bazı bağlantıları kesiyor, fakat daha sonrs bilinmeyen bir problemden dolayı tekrar bağlanması gerektiği halde bağlanamıyor ve dc oluyor.
    Bu internet hızınıza, açtığınız karakter sayısına, hatta kullandığınız modeme göre bile olabilir.
    Tabi benimki sadece fikir. Ama arkadaşımda sBot kullanırken 7 tane açabiliyordu 8.'de hepsi ve MSN dc oluyordu. Tabi 2010 Kasımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3!BF3! teşekkürler. lakin dün format attım yine düzelmedi ve bu sorun beni oyundan soğuttu.
  • up up
  • updül
  • up up up
  • up up
  • Aynı problem bendede var up olsn
  • updül
  • up up up
  • up konu güncel
  • Denetim masasindan guc seceneklerine girip yuksek performansa getir bakalim.
  • her zaman o ayarda.
  • Bende aynı problemi Knight Online 'da yaşıyorum. Ne yaptıysam olmadı, bazı tezleride çürüttüm ama çözümü bulamadım.

*Modemden kaynaklanıyor tezi:
    3 PC kurdum ve bu PC 'lerin 2 si DC verdi 3 ncüsü devam ediyordu, böylece modemden tezi çürüdü.

*Antivirüs tezi;
    Antivisürü kapattım, ama yine DC verdi. Ayrıca hem TrendMicro da hemde AVG de aynı problem var.

*İşlemcinin İntel/Amd olması tezi;
    3 PC 'den 2 si AMD 1 İntel ama 3 üde DC oluyor. Fakat Amd 'ler 10 dakika içinde 3 defa DC oluyorsa İntel 1 defa oluyor. Belkide öyle denkg geliyor, kesin bir şey diyemeyeceğim.

*İnternet sağlayıcı farkı tezi;
    Ben kablo net kullanıyorum ve çok kötü durumda sürekli DC. Ama başka bir İnternet sağlayıcı deneyemedim, imkanım yok, imkanı olan varsa denesin

*İşletim Sistemi tezi;
    Sanırım en mantıklı tez bu olabilir. Ben Win7 32 bit ve 64 bit de ayrı ayrı denedim, problem aynen devam ediyor. XP ile denemekte fayda var.

Konu Up Up

Bir çözüm bulan olursa, paylaşırsa süper olur...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.